NENECHME TO PLAVAT!

Kampaň na pomoc při obnově domovů obyvatel obce Chotyně a města Hrádku na Nisou v podhradí Grabštejna po ničivé povodni.

Již mnoho let pořádá kulturní agentura Štěk a občanské sdružení DIVOZEMÍ řadu kulturních akcí na hradě Grabštejně. Malebný hrad na severu Čech nad obcí Chotyně a městem Hrádek nad Nisou se stal centrem nezávislého umění v našem regionu. Již od počátku jsme se setkali se vstřícností a nejen finanční pomocí jak od Chotyně, tak i od vzdálenějšího Hrádku. Po záplavách, které na začátku srpna zachvátily severočeský region, vzešel nápad vytvořit benefiční kampaň a uspořádat netradiční koncert na propagaci podpory obnovy obce Chotyně a města Hrádku nad Nisou, které nás léta podporovaly v organizování kulturních akcí na hradě Grabštejně, a nyní nastal čas jim tuto službu vrátit.

Hudebníci vystoupí na pojízdném vozíku, který bude opatřen informacemi o projektu. Tento pohyblivý benefiční koncert se uskuteční v Praze, kde se o povodních lidé dozvídají pouze z médií a kde chceme návštěvníkům akce touto cestou zprostředkovat možnost aktivně se zapojit do pomoci konkrétnímu povodní postiženému místu.

V průběhu koncertu je plánován prodej benefičních samolepek a tiskovin s grafikou kampaně. Prodej těchto materiálů pak bude dále pokračovat ve vybraných obchodech v Liberci i Praze.

Pomoc při získávání finančních prostředků nám přislíbila nadace EURONISA s programem „POZVEDNĚTE SLABÉ“.

benefičního koncert v Praze

NENECHME TO PLAVAT!

Pátek 20. 8. od 15.00

Na nábřeží u lodi Tajemství bratří Formanů

Praha 2, Výtoň

Vstup je volný.

http://www.nenechmetoplavat.cz/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.