Nesmyslné slevy na Snowbitch.cz

Obchodníci, kteří dávající zákazníkům povánoční slevy na zboží, jež se jim před svátky nepodařilo prodat, je zcela běžná věc. Ale co slevy na nové kolekce? Není to už trošku moc?

Proč se zlevňují nové kolekce

Jako každý větší obchod s oblečením i skateshop Snowbitch.cz rozjel lednové slevy ve velkém. Jejich přístup se však od většiny konkurenčních obchodů liší. Ve slevách totiž nabízejí zboží, které nemá s „neprodejnými" kousky nic společného. Jde totiž o nové kolekce předních českých i zahraničních značek skate a street oblečení jako je například Nugget, Bench, Vans nebo Burton.

„Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc. Víme, že po Vánocích je peněz vždy méně i když na stranu druhou spousta z nás dostala pod stromeček hotovost, abychom si za ni něco koupili.", vypráví Jiří Cafourek z marketingového oddělení Snowbitch.cz. „Nevidíme důvod, proč by lidé, co mají rádi ležérní styl oblékání, měli ve slevách kupovat jen méně atraktivní oblečení, které se před Vánocemi neprodalo," pokračuje. „Proto jim letos v omezeném časovém intervalu nabízíme s výraznou slevou i kousky z nových kolekcí - zaslouží si to," dodává Cafourek. Skladové zásoby mají prý velké - i tak se ale může stát, že na každého nezbude. „Kdo nestihne lednový výprodej, nemusí zoufat. V průběhu roku určitě připravíme další slevové akce," ubezpečuje vedoucí.

Kde hledat sražené ceny?

Skateshop Snowbitch.cz v akci zlevnil zboží hned z devíti nových kolekcí. Cenové zemětřesní zasáhlo oblečení Funstorm, Nugget a Bench (až - 60 %), Fox, Burton, Santa Cruz a Independent (až - 50 %), Vans (až - 40%) a Diamond (až - 20 %). Chcete-li doplnit svůj šatník a přitom ušetřit spoustu peněz, která vám zbude na hory či na jiné nákupy, určitě na nic nečekejte, jelikož na akce podobného tipu narazíte jen zřídka.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.