NIKE SPORTSWEAR PRO JARO 2011

Nové produkty z kolekce Nike Sportswear pro JARO 2011CLASSIC NIKE VENGEANCE. Tahle běžecká bota nestárne, jen tak prostě vypadá. Designéři zanechali této klasické lehké tréninkové botě pro jaro 2011 původní barvy z roku 1985 a když ji vyndáte z krabice, vypadá, jako by s ní právě někdo oběhl sousední blok. Boty, které změnily pravidla hry, jsou zpátky. Více info zde...

AIR VENTURE

Je to stará dobrá Venture. Tyto běžecké boty zapomněly na čas. Je to jako byste si z budoucnosti půjčili nové boty, vzali je zpět do minulosti a pak je nechali čekat na tento moment, kdy je vytáhnete z krabice. Běžecká bota Air Venture zůstává i pro rok 2011 věrná svým původním barvám a vintage looku.

AIR VORTEX

Lehká tlumící bota pro novou dobu neztrácí patinu času. Tahle bota má pro každého něco. Sportovcům nabízí skvělou stabilitu, kterou zajišťuje lehká platforma s perfektním tlumením a navíc skvěle vypadá a zachovává si svůj původní vzhled.

LUNAR RACER VENGEANCE

Když v roce 1985 vznikly běžecké boty z kolekce „V-series“, byly připraveny pro běžce, kteří potřebovali podporu. Dnes se vrací tato tlumící bota zpátky jako hvězda. Nike Lunar Race Vengeance z nové kolekce jaro 2011 je stylovou botou s originálním designem. Kompletně zmodernizovaná je nyní lehčí a ještě pohodlnější. Běžecká klasika v moderním pojetí.

LUNAR VENTURE

Všechno co běžci v 80. letech milovali na Nike Venture se vrací zpět s novou mezipodešví. Tyto původně běžecké boty jsou vybavené novými technologiemi a materiály i na svršku boty. To jsou boty, po kterých toužíte.

LUNAR MX+ VORTEX

Potřebujete stabilní botu, ale neobejdete se bez tlumení? Pak je pro vás určena nová bota Lunar MX+ Vortex. Tahle bota nedělá kompromisy. Původní běžecká bota Air Vortex z roku 1985 si vzala to nejlepší z obou předchozích modelů a stejně je tak tomu i u této varianty pro rok 2011. Díky moderním materiálům dnešní doby budete mít stabilní, lehkou botu s perfektním tlumením.

Pro další informace kontaktujte prosím:  Lucie Grošaftová Public Relations Nike Česká republika Lucie.grosaftova@nike.com

NIKE, Inc., sídlí poblíž města Beaverton ve státě Oregon a je předním světovým návrhářem, prodejcem a distributorem originální sportovní obuvi, oděvů, vybavení a doplňků pro celou řadu sportů a pohybových činností. Mezi dceřiné společnosti stoprocentně vlastněné společností Nike patří Converse Inc., která navrhuje, dodává na trh a distribuuje sportovní obuv, oděvy a doplňky, společnost Cole Haan Holdings Incorporated, která navrhuje, uvádí na trh a distribuuje luxusní obuv, kabelky, doplňky a kabáty, společnost Umbro Ltd., přední globální fotbalová značka z Velké Británie, a Hurley International LLC, která navrhuje, uvádí na trh a distribuuje obuv, oděvy a doplňky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.