NOVÁ DANCE SCHOOL B-ORIGINAL STARTUJE!

Prázdniny pomalu, ale jistě končí. Na druhou stranu se právě teď blíží čas pro ty, kteří by si rádi v průběhu roku chtěli někde zatancovat - respektive chtěli s tancem začít. Jednou takovou příležitostí pro Vás, je

Zápis je určen všem, ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý tanečník. Zaměření tréninků bude ale spíše pro tu začínající většinu a proto neváhejte a běžte se alespoň podívat 1.-2.9.2009 od 14:00 do 19:00 na zápis, kde Vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy. Určitě si vyberete minimálně jeden taneční styl, do kterého se rádi zapíšete, protože záběr je opravdu široký - Hip Hop, Poppin, Lockin, Breakdance, Show, Jazz, Balet a spoustu dalších.


Zápis se bude konat ve sportovním areálu plaveckého stadionu SK Motorlet Praha, kam se bez problému dostanete metrem ,,B" ze stanice Radlická. Pokud se chceš na něco zeptat ještě před samotným zápisem, tak zde je několik kontaktů, na které se můžeš obrátit:


B-original
+ 420 724 808 760
+ 420 737 282 511
info@b-original.cz

( www.b-original.cz, www.pentifull.cz )


Dostáváme se k poslednímu bodu a tím jsou samotní lektoři, kteří doufají, že se jim na tréninku sejdete v hojném počtu.

Hip Hop bude učit dvojice tanečníků Michal Zvara a Matěj Zvara, takže se určitě máte na co těšit. Kdo se zapíše na jeden z funky stylů, tak se v obou případech setká s tanečníkem z Last Minute, na poppin si vás vezme do parády AngelPop a na lockin Fíla. Pokud vás lákají i akrobatické prvky a nemáte strach, tak na trénincích break dancu vás bude učit Pentifull Adidas team, skupina kterou jistě nemusím dále představovat. Show a Jazz bude mít na starost Jan Liška a na lekcích baletu to bude Klára Lišková.


Všichni výše jmenovaní patří v daném stylu k tomu nejlepšímu v ČR, takže se opravdu máte na co těšit. Abychom si to trochu shrnuli, tak:


Začátek: 1.září 2009 od 14:00 do 19:00
Konec: 2.září 2009 od 14:00 do 19:00
Lokalita: SK Motorlet Praha ( plavecký stadion )
Ulice: Radlická 297/105


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.