NOVÉ ALBUM WWW SE BLÍŽÍ!

Přes počáteční nejistotu ohledně přesného data releasu, může Bigg Boss hrdě oznámit, že druhá deska WWW s názvem Tanec sekyr je ve výrobě. Jako první máte šanci sledovat horké zboží v podobě

Debutová deska WWW nazvaná Neurobeat (Bigg Boss, 2006) byla velice pozitivně přijata kritikou i náročnějšími posluchači hledajícími jiné polohy hip hopu. Nosič vyšel v podobě dual disku s dvanácti audio tracky na jedné straně a s pěti videoklipy na straně druhé.

Články a kritiky zmiňovaly vysokou míru nadžánrovosti, hudební i textovou expresivnost, novátorství a neotřelý přístup k hudbě jako takové. Neurobeat přišel jako rána z čistého nebe, zaplnil dlouho zející mezeru v hudebním spektru a WWW si okamžitě vytvořili početnou obec svých přívrženců.

Energie a atmosféra kolem skupiny se díky její vyhraněnosti a nezařaditelnosti přibližuje statutu kultovní skupiny. V současné době přicházejí WWW v sestavě Sifon, Milesa, Brainy Thug a Typlt s další deskou nazvanou Tanec sekyr, která se na pultech obchodů objeví 20.4.2009. Očekávejte porci hudby nepodřizující se ničemu a nikomu, hudby která popírá většinu vytvořených stereotypů a klišé. Těšte se na tanec veškerého nářadí ve vašem kumbálu.

www.myspace.com/neurobeat

WWW

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.