Nové cool květinářství v centru Prahy! To je Cool Flowers!!!

Společnost Cool Flowers byla založena v roce 2013 a fungovala jako malý internetový obchod, kterého ředitelkou byla Jaroslava Strecul, a jako tehdy jediný zaměstnanec vedla obchod od začátku do konce sama, byla schopna udělat do 20 zakazek měsíčně. V současné době nejsou Cool Flowers jen internetové stránky, ale taký moderní obchod v centru Prahy, nový designový e-shop, tým ze 6 členů a více než 150 zakázkami jedinečných kytic měsíčně!

V našem online květinářství Cool Flowers jsme pro vás připravili širokou nabídku kytic, květinových košíků i květinových krabic. Vyberte si kytici přesně podle svých představ a nechte si ji uvázat přes internet. Ušetříte spoustu času, protože vše pohodlně zařídíte ze svého domova a také u nás budete mít jistotu špičkové kvality. Rozvoz květin zajišťujeme po celé Praze. Pokud víte, že nebudete v den doručování doma, tak si své květiny můžete zajet k nám i osobně převzít.

Objednávejte květiny online

Dnes je možné téměř vše objednat přes internet a i květiny si tak snadno zajistíte online. Doma si můžete bez spěchu a shonu vybrat takové, které vás opravdu zaujmou.

U nás pro vás kytice vytvářejí profesionální floristky. Květiny od nás jsou ideální volbou pro každou příležitost. Ať už hledáte vhodnou kytici k narozeninám, k svátku, na svatbu, na různá výročí. Jistě si vyberete.

Květiny rozvoz Praha

Květiny rozvážíme po celé Praze a doručíme je tedy na vámi uvedenou adresu. Vy tak ušetříte spoustu času spojeného se sháněním té pravé kytice a nakonec i peníze. Není snazší způsob, jak získat květiny v Praze, než si je objednat přes naše webové stránky.

více informací naleznete na www.cool-flowers.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.