NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Člen labelu MillionPlus Nik Tendo, vlastním jménem Dominik Citta vydává nový klip, song je sice již starší, ale klip s Bártem Simpsonem jako členem MillionPlus je novinkou.

Kapitán Demo, autor hitů, které na Rádiu Spin 96, 2 FM vždycky frčely, například Zlatíčka a Láska Pokora a Sluníčko vydává 1. singl z alba "Řekni mámě, ať ti koupí Bentley" jménem ADHD.

V pondělí vydal americký rapper Future klip k singlu Posted With Demons, klip na Youtube za dva dny nasbíral už skoro milión shlédnutí.

Ke konci minulého týdne vydali také nový klip Chris Brown a Young Thug, klip nese název Go Crazy a na Youtube se okamžitě zařadil mezi nejvíce trendy videa posledních dní, počty shlédnutí se ani ne za týden vyšplhaly skoro k 10 miliónům.

A jako poslední novinku tu máme Kyga, který upravil a "vylepšil" song od 80. leté nestárnoucí Tiny Turner, remix se povedl a určitě si ho doporučujeme poslechnout. Je to necelých 30 let stará pecka a Kygo jí dodal nový kabát. Tohle ti nemůže uniknout.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.