NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Již zesnulý Juice Wrld vydává i po své smrti jednu pecku za druhou, možná až teď si všichni fanoušci hip hopu uvědomují, jak velká to byla ztráta. U songu Smile je na featu The Weeknd a vznikl opravdu chytlavý song.

Teprve dvacetiletá jamajská rapperka Mikayla Simpson známa jako Koffee vydává jeden hit za druhým. Song Lockdown je dalším hitem, tak si to poslechni, stojí to za to.

Doja Cat celým jménem Amala Ratna Zandile Dlamini vydává song Freak, vypadá to, že po hitech jako Juicy, nebo Boss Bitch, které mají přes 150 milionů shlednutí přichází další hit.

Bývalá striptérka Belcalis Almanzar, která vystupuje jako Cardi B vydala obrovský hit, který za týden na Youtube nasbíral necelých 100 miliónů shlédnutí. Song WAP, kde je na featu Megan Thee Stallion je k shlédnutí na konci článku, tak si to poslechni.

Americká zpěvačka Billie Elish poslala do světa další pecku s názvem My Future, Billie je veganka, trpí Tourettovým syndromem, synestézii a je to jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti, vše co vydá se promění ve zlato, bude to tak i songu My Future?

CZ/SK scéna

Paulie Garand o jehož songy je v éteru Rádia Spin 962 permanentně zájem vydává další pecku o kterou si budete volat. O beat se postaral DJ Wich a na featu je ZEA. Jakmile se spojí Paulie a Wich, tak je to záruka kvality.

Moderátorka Rádia Spin 962 Jasmin nejenomže je za mikrofonem v rádiu, ale nebojí se ani zazpívat. Song Nový Ráno je příjemná letní pecka, která se Jasmin povedla.

Člen labelu Blakkwood Renné Dang vydal před týdnem song Řetězy a ten se hned zařadil mezi trendy, nasbíral už půl miliónů shlédnutí na Youtube a stává se z něj hit, což je u Renného už na denním pořádku.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.