NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Ellinor Miranda Salome Olovsdotter známá pouze jako Elliphant je velmi úspěšná švédská zpěvačka, která se nalodila islandským rodičům. Tato severská zpěvačka má za sebou spoustu výborných songů, tak si posledchni její poslední pecku Had Enough.

Americký rapper Jack Harlow vydává nový song WHATS POPPIN, kde jsou na featu zvučná jména jako Dababy, Tory Lanez a nestárnoucí Lil Wayne, song stojí rozhodně za poslechnutí.

Vycházející hvězdička Mariah The Scientist vlastním jménem Mariah Buckles před měsícem vydala song Always n Forever, kde je na featu Lil Baby. Song je v kategorii trendy a má velký potenciál, dostane od vás šanci?

Starý známy G-Eazy vydal pohodový song In The Middle, který má zatím jen 300 tisíc shlédnutí, ale i tak je to dobrý počin, který by sis měl poslechnout.

CZ/SK scéna

STEIN27 vydává novinku z debutového alba Teorie Pádu, na jeho počin jsou zatím vesměs pozitivní reakce, na Youtube nasbíral za pár dní 100 tisíc shlédnutí.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.