NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

CZ/SK Scéna

Člen labelu BiggBoss Maniak vydává song Nech Rusa Flexit.

Poté co se Sergei Barracuda rozešel ve zlém s Pastorem a odešel z labelu AK se jeho hudební kariéra nezastavila, spíše naopak, a o tom svědčí jeho nejnovější song Legendárná, na které je na featu Rytmus.

Label Million Plus vydává song Rolls. Hlavním interpretem je Yzomandias a na featu mu sekunduje Nik Tendo.

Člen labelu Blakkwood Renne Dang vydává song s názvem Smečka, který má za dva dny od vydání již 100 tisíc shlédnutí na Youtube.

Zahraniční scéna

Black Eyed Peas jsou již několik let zárukou kvality, skupina ve složení Will.i.am, Apl.de.ap, Taboo a krásná zpěvačka Fergie je továrnou na hity. Dalším hitem, který sbíra milióny shlédnutí na Youtube je Vida Loca, kde jsou na featu Tyga a Nicky Jam.

Irving Adjei alias Headie One si přizval na feat Aj Traceyho a Stormzyho a vzniklo dílo jménem Ain't It Different.

Daniel Hernandez alias 6ix9ine za poslední týdny vydává songy, které se stávají automaticky hitem s obrovskými počty shlédnutí a nic na tom nemění ani pecka Punani.

Americký rapper Jacques Berman Webster II známý jako Travis Scott vydává song The Plan, který bude soundtrackem k novému filmu Tenet, který je jeden z nejočekávánějších filmů roku.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.