NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Již skoro čtyřicetiletá americká zpěvačka a držitelka ceny Gramy Christina Maria Aguilera vydává song Reflection. Klip za ani ne týden nasbíral již 6 miliónu shlédnutí na Youtube.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter známa jen jako Beyoncé vydává s pomocí Blue Ivyho, SAINt JHNa a WizKida song BROWN SKIN GIRL, který se okamžitě zařadil mezi ty nejvíce trendy klipy na Youtube.

Britský zpěvák Irving Adjei známý jako Headie One vydává song Ain't It Different, na featu jsou Aj Tracey a Stormzy a songu se na Youtube zatím velmi daří.

Mladá jamajská zpěvačka Chinsea Lee vystupující jako Shenseea nazpívala song Sure Sure, který určitě stojí za shlédnutí.

Americká rapperka Diamanté Quiava Valentin Harper známa jako Saweetie nazpívala song Tap In, ve kterém jsou na featu zvučná jména jako Post Malone, DaBaby, nebo Jack Harlow.

Abel Makkonen Tesfaye, že Vám to jméno nic neříká? Abel vystupuje jako The Weeknd a toho už samozřejmě všichni znají, tentokrát vydává song s Calvinem Harrisem Over Now, už jen podle zvučnosti jmen interpretů je jasné, že song nebude mít o popularitu nouzi.

Nigerijský rapper Damini Ebunoluwa Ogulu alias Burnaboy za pomoci Chrise Martina vydává song Monsters You Made.

Octavian je francouzsko-anglický rapper, který za pomocí Gunna a SAINt JHNa vydává song Famous.

CZ/SK scéna

Nedávno na Rádiu Spin 96,2 FM proběhl víkendový speciál s Renne Dangem, na víkend s Rennem jsmě měli velmi pozitivní ohlasy, takže Vás rozhodně potěší, že Renne vydává song  Smečka.

Který posluchač Rádia Spin 96,2 FM nezná rappera Pil C, nebo zpěváka Bena Cristovao? Tak tito dva interpreti se spojili a vydávájí společně song HAWAII.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.