NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

CZ/SK scéna

Slovenský raper Ego vydal ve spojení s Benem Cristovaem a Simou pecku Pumpy, která se okamžitě zařadila na 1. místo v kategorii trendy, takže pokud máš rap a otevřeš si Youtube, tak tenhle song prostě nemůžeš minout.

Slovenské hiphopové duo Moja Reč, které se skládá z raperů s uměleckými jmény Supa a Delik vydává song Smejem se cez slzy.

Dj Wich, Paulie Garand, Pil C, Rytmus, tak tahle kombinace zní hodně zajímavě a ty si jí můžeš poslechnout. Všichni 4 spolu spolupracovali na songu Forma.

Calin Panfili je český alternativní rapper a zpěvák, má moldavské kořeny a pokud by se nevěnoval hudbě, tak je z něj možná judista. Tenhle raper vydává další song a to song Panama. Tak si ho poslechni

Zahraniční scéna

Nayvadius DeMun Wilburnadmin alias Future s Drakem na featu vydal na začátku roku song Life Is Good, tenhle song má již miliardu shlédnutí, pokud ti zázrakem uniknul, tak si ho poslechni.

Když se řekne Major Lazer, tak si každý vybaví specifický a nezaměnitelný styl a co takhle, kdyý se spojít s Beyonce a Shatta Wale? Song Already ti tohle zajímavý spojení nabídne.

Darold Durard Brown Ferguson Jr. s uměleckým jménem A$AP Ferg vydává song Dennis Rodman. Dennis byl americký basketbalista, wrestler a herec, byl "svůj" a například měl rande i sex přímo na palubovce týmu NBA.

Americký raper Sean Michael Leonard Anderson, který si říká jen Big Sean vydává song Lithuania, kde je na featu Travis Scott.

U Travise Scotta ještě zůstaneme, tento americký raper vydal klip k songu Franchise, v kterém je na featu Young Thug a M.I.A.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.