NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

CZ/SK scéna

Raper Paulie Garand z labelu Ty Nikdy vydává povedený klip k songu Pablo, hlavní roli si v klipi nezahrál Paulie, ale mladý herec František Havránek, o kterém Paulie na sociálních sítích uvedl, že je to Leonardo Di Caprio za mlada.

Další "novinkou" je song z nového alba Ektora - Original a to konktrétně song 7 Cifer. Ektor nezklamal, jeho album je mezi jeho fanoušky velmi populární.

James Cole vydal 19.09. album G.O.A.T a my pro vás máme ochutnávku a to song KRÁL FLOW.

Zahraniční scéna

Když se řekne Major Lazer, tak si každý vybaví specifický a nezaměnitelný styl a co takhle, když se spojít s Beyonce a Shatta Wale? Song Already ti tohle zajímavý spojení nabídne.

Britský rapper Stormzy s kořeny z Ghany vydal klip k songu Superhero, jak klipl, tak i song je dost povedený.

Justin Bieber, každý si ho pamatuje jako mladého zpěváka, který zpívá Baby, ale Justinovi už pomalu táhne na třicet. Jeho spojení s raperem Chance The Rapper vyústilo v parádní song Holy.

Cameron Jibril Thomaz známý jako Wiz Khalifa si přizval na feat krásnou Rubi Rose a vznikl hit POV.

Dva týdny a 50 miliónů shlédnutí? Tak to je novinka, kterou má na svědomí Anita feat Cardi B - Me Gusta.

Americký raper Travis Scott vydal klip k songu Franchise, v kterém je na featu Young Thug a M.I.A.

Chris Brown, to je americký RnB zpěvák, raper, tanečník a herec. Momentálně se věnuje hlavně hudbě a o tom se můžete přesvědčit v klipu Say You Love Me.

Shéyaa Bin Abraham-Joseph známý jako 21 Savage je na featu s Leland Tyler Wayne známým jako Metro Boomin a společně vydali klip k songu Runnin.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.