NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

CZ/SK scéna

Reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018 Mikolas Josef vydává klip k songu Lalalalalalalalala. Mikolas zpíva v češtině, ve španělštine a konkrétně tento song v angličtině.

Člen labelu Blakkwood a ještě donedávna moderátor Rádia Spin 96,2 FM Refew si založil vlastní studio a vydává jednu pecku za druhou, konkrétně song Co bude za 20 let.

Jeho songy jsou stále populárnější, na Youtube má chvilku po nahrání u songu milion shlédnut. Viktor Sheen a jeho další pecka - Poslední přání.

Člen labelu Milion+ Hasan je stále populárnější, stejně jako jeho songy a jinak to nebude ani u songu Nemáme čas nenávidět.

Minulý týden vydala Sharlota klip k songu Karma, na featu je Koukr a tenhle song si určitě poslechni.

Martin Matys je člen labelu Ty Nikdy. Matysova kariéra na labelu Ty Nikdy začala v roce 2017, kdy vydal debutové EP Čísla. Předtím vydal rapper Matys sólově několik skladeb a demo s bývalou kapelou Slow Flow. Tentokrát má na featu Michajlova a společne vydali klip k songu OMGWTF.

Zahraniční scéna

Justin Bieber, každý si ho pamatuje jako mladého zpěváka, který zpívá Baby, ale Justinovi už pomalu táhne na třicet. Tentokrát vydává klip k songu Lonely. Klip za ani ne týden nasbíral už 25 miliónů shlédnutí.

Shéyaa Bin Abraham-Joseph známý jako 21 Savage je na featu s Leland Tyler Wayne známým jako Metro Boomin a společně vydali klip k songu Runnin.

Zajímavé spojení Major Lazer, Mr. Eaziho, Nicki Minaj a K4mo vyústilo v song Oh My Gawd, videoklip je zajímavě zpracovaný a určitě zaujme stejně jako song sám o sobě.

Clifford Joseph Harris Jr. vystupující jako T.I. je na featu s Young Thugem, vznikl z toho song Ring.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.