NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Gustav Elijah Ahr vystupující jako Lil Peep, byl americký rapper a skladatel. Ve své tvorbě se zabýval drogami, depresemi, milostnými vztahy z minulosti a sociálními problémy, před svojí smrtí zkonzumoval 6 pilulek Xanaxu, které ještě zředil s fentanylem, bohužel je látka 50 x silnější než Heroin. Konečně až dnes vychází klip k songu Hellboy, možná jeden z posledních od Lila.

Jackman Lamar Harlow zkráceně jen Jack Harlow je americký rapper, který vydal klip k songu o basketbalistovi Tyler Herrovi. Klip má již za týden přes 10 miliónů shlédnutí.

Michael Wayne Atha, že vám to jméno nic neříká? Michael totiž vystupuje pod pseudonymem Yelawolf. Yelawolf ani ve 40 letech neztrácí energii a můžete se o tom přesvědčit sami, klip k songu Still Ridin' je venku.

Ayodeji Ibrahim Balogun, nigerijský zpěvák, který je známý jako WizKid se spojil s nadanou zpěvačkou Gabriellou Wilson alias H.E.R. Z tohoto spojení vznikla pecka Smile.

CZ/SK scéna

Denis Kubík je český youtuber a rapper, který vystupuje jako Earth, pokud ho ještě neznáte, tak si toto jméno rozhodně zapište, hit Je mi Fajn na Youtube nasbíral za pár dní již skoro 2 milióny shlédnutí.

Paulie Garand vydal další song, tentokrát je na featu Kenny Rough a song nese název Trip. „Singl poukazuje na můj zápal pro věc, kterej mě, doufám, ještě chvíli neopustí a budu mít sílu dělat to, co mě naplňuje a bez čeho si prostě neumim představit fungovat - hudba, label, přímočarost." říká Paulie.

U Paulieho ještě nekončíme, toho si přizvali na feat Moja Reč a společne vydávají song Ozvěny.

Viktor Sheen je "továrna na hity", protože cokoliv vydá, tak se skoro automaticky stává hitem a jiné to nebude ani tentokrát. Klip k songu Alucard je venku, ale pokud jste slabší povahy, tak na si místo klipu song jenom poslechněte, ostatně uvidíte sami.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.