NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Richard Colson Bake alias MGK - Machine Gun Kelly - je to odkaz na banditu George "Machine Gun" Kellyho z doby americké prohibice si přizval na feat krásnou zpěvačku Halsey a vznikl z toho hit Forget Me Too.

Není tu skoro týden bez toho, aniž bychom zde neprezentovali song od The Weeknda a ani tentokrát tomu nebude jinak, tentokrát přicházi se songem Save Your Tears.

Dvě rappové hvězdy Travis Scott a Future se spojily a vznikla z toho pecka Solitaries. Remix songu od Labelu Internet Money se liší od originálu tím, že Don Toliver a Roddi Ricch nahrazují rapper Gunna a Nav. Remix je určitě chytlavější, tak se podívej na klip a posuď sám.

Adolph Thornton Jr. známý jako Young Dolph je bratranec Juice WRLDa a jeho talent za Juicem nezaostává, ba naopak, song Hold Up Hold Up Hold Up to jenom dokazuje.

Masego je známý tím, že se v jeho muzice často objevují prvky saxofonu a jinak tomu není ani u songu Silver Tongue Devil, kde mu k tomu ještě sekunduje Shenseea.

CZ/SK scéna

Člen Blakkwoodu a rodák z Krkonoš Dorian je jeden z nejsledovanějších mladých interpretů české scény a to díky tomu, že do svých songů včetně novinky Srdce často vkládá prvky popu.

Pro většinu lidí je maturitní ples nezapomenutelným zážitkem. Večer plný tance, zábavy, probdělé noci a také půlnočního překvapení. Tomu všemu vzdává hold zpěvák Amco ve svém novém singlu Půlnoční, který společně s klipem vydal 8. listopadu.

Dj Roxtar alias delfín Adolfeen vydává další hitovku - Drž Hubu, tentokrát mu pomáha Kapitán Demo za mikrofoném a naše krásná moderátorka Íčko, která je stále na mateřeské dovolené si v klipu také zahrála.

Český rapper a zpěvák s moldavskými kořeny Calin vydává song Svědomí, song má za jeden den na Youtube už 100 000 shlédnutí.

Cashanova Bulhar je český rapper, člen uskupení Dvojlitrboyzz. Na kontě má několik EPs a v březnu 2018 vydal mixtape Hood Celebrity 2, na featu má Smacka a vznikl z toho hit Dinero.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.