NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Teprve 17-ti letý Charlton Kenneth Jeffrey Howard známý jako The Kid Laroi je americký rapper, ale jeho rodiče pocházejí z Francie a Austrálie, což je na jeho tvorbě znát. Tento velmi talentovaný mladík vydává klip k songu So Done.

Billie Eilish Pirate Baird O'Connell známá jen jako Billie Eilish je další mladou umělkyní, na svůj věk je velmi populární, její tvorbu si najdou všechny věkové kategorie. Tentokrát Billie úřaduje se songem There Fore I Am.

2Pac, 50 Cent, Yg, Wiz Khalifa a Nipsey Hussle, že se vejde tolik velkých jmen rappu do jednoho songu? Ano vejde, odpovědí je song Work It Out.

Lil Nas X je jihoafrický rapper, který se proslavil se svým country rap singlem "Old Town Road", který dosáhl virální popularity na aplikaci TikTok. Aktuálně vydává pecku Holiday.

Brandon Paak Anderson zpočátku vystupoval pod pseudonymem Breezy Lovejoy, později si jej změnil na Anderson Paak a pod tímto pseudonymem také vydává song Jewelz.

Tyhle tři jména není třeba více předstatovat, Yelawolf a MGK - Machine Gun Kelly za mikrofonem, Dj Paul za pultem a pecka Rowdy ve tvých uších.

Již zesnulý rapper Pop Smoke, který zemřel ve 20 letech, když ho lupiči postřelili ve vlastním domě při vloupání má na featu Quava a i po své smrti bude vaše uši zásobovat svojí tvorbou, tentokrát Aim For The Moom, doufejme jen, že to nebude jeho poslední song, jako u stejně tragicky zesnulého Juice Wrlda.

Čistě britská spolupráce Ghetts, Skepta a jejich song IC3. Tenhle zajímavej klip by nikomu neměl uniknout.

CZ/SK scéna

Pro většinu lidí je maturitní ples nezapomenutelným zážitkem. Večer plný tance, zábavy, probdělé noci a také půlnočního překvapení. Tomu všemu vzdává hold zpěvák Amco ve svém novém singlu Půlnoční, který společně s klipem vydal 8. listopadu.

Člen labelu Blakkwood a ještě donedávna moderátor Rádia Spin 96,2 FM Refew si založil vlastní studio a bude nás teď zásobovat ještě více novou tvorbou. Za zmínku stojí song Vrátit zpět.

Slovenský rapper Rytmus má energie na rozdávání, dalším jeho počinem je song Pamataj.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.