NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

Tenhle zajímavej klip by nikomu neměl uniknout. Tyto tři jména není třeba více představovat, Yelawolf a MGK - Machine Gun Kelly za mikrofonem, Dj Paul za pultem a pecka Rowdy ve tvých uších.

Americký rapper Jonathan Lyndale Kirk, který vystupuje pod pseudonymem Dababy vydává klip k songu More Money More Problems a rozhodně stojí za shlédnutí. Klip získal na Youtube za první den necelé dva milióny shlédnutí.

Colson Baker známý jako MGK vydává další hit, tentokrát song Downfalls High, klip spatří světlo světa až v lednu, ale zatím nám MGK dal takovou malou ochutnávku, je na co se těšit.

Drake, Travis Scott a The Weeknd. Zaručí tohle trio, že se stane ze songu Loose hit?

Čistě britská spolupráce Ghetts, Skepta a jejich song IC3. Tenhle zajímavej klip by nikomu neměl uniknout.

Masego je známý tím, že se v jeho muzice často objevují prvky saxofonu, to ale u songu Mystery Lady s Don Toliverem neplatí.

CZ/SK scéna

Na novém singlu od Special Beatz se jako hosté představili Pil C a Separ, tento song byl zvolen našimi posluchači, jako hit, to vypovídá samo o sobě.

Ironkap vydává předposlední single z alba B.A.M.N. Tentokrát se jedná o track s Majkem Spiritem s názvem Bathory. Album vyšlo 18.9. a tento single spojuje dvě velké crew, které se v minulosti příliš nemusely. Zároveň upozorňuje na silnou glorifikaci užívání drog, která se rozšířila v posledních letech. Kvůli současné situaci vzniklo místo videoklipu skvělé Lyric video, které udělal Martin Blažek.

V pořadí už osmý videoklip točený na 16mm film z alba "Mezi prsty" od dvojice Paulie Garand DJ Wich, které vyšlo 20.5.2020 pod labelem Ty Nikdy. Song nese název Jay.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.