NOVÉ KLIPY Z ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ SCÉNY

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube? Tak pokračuj ve čtení.

Zahraniční scéna

King Von byl americký rapper, proslul především svým „energickým" stylem hudby a vypravováním životních příběhů skrze svou vlastní tvorbu. Těsně před svojí tragickou smrtí vydal s Polo G song The Code.

Už je to skoro půl roku, co The Kid Laroi vydal song Maybe, ale tím, že každý týden je The Kid Laroi v novinkách a posluchači Rádia Spin 96,2 FM si ho oblíbili, tak Vám ho chceme dopřát, co nejvíce to jen půjde.

Post Malone se postupně vypracoval na jednoho z nejoblíbenějčích interpretů Rádia Spin 96,2 FM, tentokrát je na featu u Big Seana a vznikl z toho hit Wolves.

Dizzee Rascal je britský rapper, skladatel a hudební producent s nigerijskými kořeny. K jeho hudebnímu repertoáru patří rap, grime, ragga hudba a UK garage. Na featu má krásnou Ellu Eyere, tak to čekuj.

Megan Thee Stallion, která svojí vizáží občas připomíná slavnější zpěvačku Nicki Minaj vydává klip k songu Body.

Masego je známý tím, že se v jeho muzice často objevují prvky saxofonu, to ale u songu Mystery Lady s Don Toliverem neplatí.

CZ/SK scéna

Nejznámější delfín ve střední Evropě Adolfeen vydává další pecku, tentokrát song Corona Corona Štěpáne, který můžeš exkluzivně slyšet na Rádiu Spin 96,2 FM.

Label Milion+ jede na plný obrátky, zásobuje své fanoušky jednou peckou za druhou. Dalším počinem je song Designer Flow od nejslavnějšího člena Milion + Yzomandiase.

Člen labelu Renne Dang se spojil s Benem Cristovaem a vydali klip k songu Kudy Jít.

Maniak na featu s Michajlovem a song Chernobyl, zní to lákavě? Určitě si to musíš pustit.

Ironkap vydává předposlední single z alba B.A.M.N. Tentokrát se jedná o track s Majkem Spiritem s názvem Bathory. Album vyšlo 18.9. a tento single spojuje dvě velké crew, které se v minulosti příliš nemusely. Zároveň upozorňuje na silnou glorifikaci užívání drog, která se rozšířila v posledních letech. Kvůli současné situaci vzniklo místo videoklipu skvělé Lyric video, které udělal Martin Blažek.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.