NOVINKY 16/11/2010

Další týden je za námi, je tu opět úterý a to znamená, nové desky na trhu! A stejně jako minule toho není málo.

Rozhodně by, jste si neměli nechat ujít nového Nellyho a jeho „5.0“, na kterém se mezi hosty objeví třeba takový Diddy, Birdman, T.I., Chris Brown a Plies, Akon a v neposlední řadě Kelly Rowland. S tou Nelly naposledy spolupracoval na svém opusu „Nellyville“ a výsledkem byl mega-hit „Dilemma“. Uvidíme, jestli novinka „Gone“ naváže na jeho úspěch? Video singly je pak, i v českých rádiích hraná, „Just a Dream“ nebo „Move That Body“.

Dalším hrokým kandidátem o vaši pozornost bude v tento den zcela jistě i Cassidy se svým "C.A.S.H. (Cass Always Stays Hard)", ze kterého jsme si již pouštěli věci „Drumma Bass“ a „All Day, All Night“Gamem.

Alchemist a Oh No spojili své síly a jako Gangrene nabízí desku „Gutter Water“. Ke které vzniklo vcelku vtipné video, ve kterém filipínští gayové, sledují finále Miss Universe a my během toho posloucháme ukázky z alba. Pozvánku pak přijali Raekwon, Planet Asia, Evidenc, Fashawn nebo i takový Guillty Simpson!


Mezi další novinky pak zahrňme například Kid Rocka s jeho „Born Free“. Masta Killa představí kompilaci „Wu-tang: The Next Chamber“, 40 Cal svoje „Trigga Happy (a.k.a. Trigganometry)".


No a v neposlední řadě hvězda R’n’B nebe, Rihanna přinese svou desku „LOUD!“, se singlem "What's My Name?" s Drakem.

Podporujte Originál!!!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.