NOVINKY 9/11/2010

Letošní listopad není na zajímavé desky vůbec skoupý a tak se nám v něm sešel zajímavý výběr, jak re-edicí, kolekcí, tak i zcela nového materiálu. Co všechno vyšlo jen během dnešního dne, zjistíš v následujícím článku. O dalších deskách budeme průběžně informovat.

9/11

Dnes vychází hned několik zajímavých desek, které by určitě neměli zůstat bez povšimnutí. Zcela jistě se jedná o…

Kid Cudi a jeho album „Man on The Moon II: The Legend Of Mr. Rager“. Album předcházel singl „Erase Me“ s hostujícím Kanye West, ke kterému byl natočen i videoklip. Disk je pak rozdělen do pěti aktů a dohromady obsahuje 17 stop. Mezi hosty se pak kromě Westa objevili i Mary J. Blige, Cee-Lo nebo Chip Tha Ripper. Mezi producenty to jsou pak No ID, Emile a Dot da Genius.

David Banner & 9th Wonder přichystali společnou desku „Death of a Pop Star“.To obsahuje ‚pouhých‘ 9 stop, možná i proto jsem osobně zvědavý jak to dopadlo, protože toto svědčí buď o tvůrčí krizi, nebo naopak, o velké sebejistotě a víře ve svůj produkt! Co se pak singlů týče, tím byla věc „Slow Down“s hostující Heather Victoria, která se objevila i ve videu.

Dále pak vychází nový Zion I, album „Atomic Clock“. Vrací se také rychlík Twista s deskou „Perfect Storm“. Jedna čtvrtina Slaughterhouse Joe Budden vydává svůj oficiální mixtape „Mood Muzik 4: A Turn 4 The Worst".


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.