NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Po krátké pauze vám opět přinašíme nálož novinek, jak od ověřených interpretů, tak i od interpretů, které v éteru uslyšíte poprvé.

Zahraniční scéna

Golden Landis Von Jones, známý profesionálně jako 24kGoldn, je americký rapper, zpěvák, skladatel a bývalý dětský herec. Proslavil se singlem „Valentino" z roku 2019 a teď přichází s další peckou Coco.

Durk Derrick Banks, známý pod uměleckým jménem Lil Durk, je americký rapper, zpěvák a skladatel. Je vedoucím členem a zakladatelem jeho vlastní kolektivní a nahrávací společnosti Only the Family. Do éteru přichází se songem Kanye Krazy.

O rapperovi Future toho moc psát nemusíme, snad jen to, že jeho songy jsou stále víc a víc oblíbené, věříme, že stejně to bude i u songu Drankin n Smokin, kde je na featu Lil Uzi Vert.

Za pár dní to bude rok, kdy nás opustil Pop Smoke, tak s ho můžete připomenout songem What you know Bout Love.

Eminem, nejznámější rapper bílé pleti a pro mnohé ikona rappu neustále zásobuje éter novinkama a tentokrát si pro vás připravil song Higher.

Justin Clarke, známý pod uměleckým jménem Ghetts a Stormzy vytvořili pecku Ghetto Skengman.

Vycházející hvězda The Kid Laroi přicházi s hitem Maybe.

DJ Tiesto, kdo by neznal tohoto už naprosto legendárního dje, který se vydal na spolupráci s Ty Dolla Sign a společně se podíleli na songu The Business, pt. II.

Tyron Kaymone Frampton, známější pod uměleckým jménem Slowthai, je britský rapper, který má na featu u songu Mazza hvězdu Asap Rockyho.

CZ/SK scéna

O interpetech jako Prago Union, Ben Cristovao, Stein27, Vikor Sheen, Separ, Sensey se fanouškům českého a slovenského hip hopu ani nemusíme rozepisovat. Chrlí jednu novinku za druhou a my doufáme, že jsme se trefili do vašeho gusta, do éteru nasazujeme tyto novinky, Prago Union - Olympionik, Viktor Sheen - Rozdělený světy, Ben Cristovao ft. Stein27 - Pápá, Separ - 2020, Sensey - Růžovej mrak.

Všechny songy si můžete přehrát níže.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.