NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Dennis Junior Odunwo, známý profesionálně jako Tion Wayne, je britský rapper, skladatel a DJ z Edmontonu v severním Londýně. Do éteru přichází s novinkou Wow.

Kdo by ho neznal. Skrillex, vlastním jménem Sonny John Moore, je americký producent elektronické hudby, DJ a frontman Post-hardcore kapely From First to Last v letech 2004 - 2007, roku 2017 se ke kapele vrátil. Aktuálně boduje se songem In Da Getto na featu s J. Balvinem.

Riley Davies, známý profesionálně jako ArrDee, je britský rapper a skladatel. Úspěch sklidil s remixem písně Russ Millions od Tion Wayneho „Body", která trumfla hitparády v různých zemích včetně Velké Británie. Poté vydal svůj debutový singl „Oliver Twist", který se dostal až na šestou pozici britského žebříčku jednotlivců. A právě tenhle song jsme nasadili do éteru.

Doja Cat a The Weeknd jsou již známé firmy, tentokrát vydavají song You Right.

Austin Richard Post, spíše známý pod svým uměleckým jménem Post Malone, je americký rapper, zpěvák, kytarista, hudební producent a herec. Jeho songy jsou a byly v éteru vždy oblíbené, proto zkoušíme jeho novinku Motley Crew.

Staří známí Ty Dolla Sign a Jack Harlow se songem I Won.

CZ/SK scéna

Zdeněk Veselý je český rapper a hudební producent, známý více jako Redzed. Pochází z města Hustopeče v okrese Břeclav. Je znám především pro svůj osobitý styl kombinování rapové hudby s žánry, jako je například nu metal, nebo klasický heavy metal. Co říkáte na song MostWanted ?

Gleb Veselov, známý pod uměleckým jménem Gleb, je slovenský interpret původem z Ruska, narozený ve městě Pjatigorsk. Charakteristickými styly pro jeho tvorbu jsou grime, drum'n'bass nebo glitch hop. Novinkou od něj je song Pa Pa.

Maniak a DJ Wich posílají ze své stáje Track "Černej kůň" ze stejnojmenného alba, které vychází 12/7/2021. Album "Černej kůň" je první nosič brněnského a pražského interpreta, bude čítat 14 tracků a objeví se zde hosté jako PSH, Mikýř, Indy, Dame a 7krat3.

PŘEDPRODEJ ZDE

Psycho Rhyme je český rapper, textař a hudební producent se srbskými kořeny, známý také pod producentským pseudonymem Rhy Meek. Éter okoření songem Bars´n´Roll.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.