NOVINKY V ÉTERU

Zajímá tě nová muzika? Chceš vidět jak zahraničí, tak CZ/SK trendy novinky, který frčej na Youtube a můžeš je nově slyšet v éteru tvého oblíbeného rádia?

Zahraniční scéna

Jeffery Lamar Williams je americký rapper a hudební producent. Proslul svým neobvyklým hlasem a personou, prvně se prosadil jako hostující umělec na písních jiných jižanských rapperů, jakými byli například Rich Homie Quan, Birdman, Waka Flocka Flame, T.I. nebo Gucci Mane. Jeho pseudonym je Young Thug a do éteru se dostala jeho novinka Tick Tock.

Jonathan Lyndale Kirk, spíše známý pod svým pseudonymem DaBaby je americký rapper a textař. Debutoval v roce 2019 alby Baby on Baby a Kirk. V roce 2020 vydal další album Blame It on Baby. Současně vede vlastní label Billion Dollar Baby Entertainment. Na featu Lil Wayne a novinka Lonely.

Joseph Junior Adenuga, profesionálně známý jako Skepta, je britský grime MC, rapper, skladatel a hudební producent. Novinkou, kterou okoření éter je Eyes On Me.

O Kanye Westovi toho není třeba více psát, jedna z největších celebrit a jeden z nejznámějších interpretů jak v USA, tak v celém světe vydal novinku s názvem 24.

CZ/SK scéna

Ještě nedávno oblíbený moderátor, který vás bavil každé ráno, ale rozhodl se 100% soustředit na hudbu a na jeho tracích je to znát, další pecka - Brácho, mám Tě rád nově v éteru!

Stabilní člen labelu Blakkwood Renne Dang a novinka Pouto.

Label Milion Plus konkrétně Robin Zoot, Koky, Nik Tendo v tracku Nemusim mít všechno.

Paulie Garand, který se těší velké oblíbenosti u vás posluchačů Rádia Spin 96,2 FM nás neustále zásobuje novinkama, tentokrát song Hood Vil.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.