Obchod, který dostal Českou republiku na sneakers mapu světa!

Footshop jako první přinesl do Česka přelomový model adidas NMD a samozřejmě taky adidas Yeezy Boost, navržený rapperem Kanye Westem. Patří i do rodiny adidas Consortium, která sdružuje elitní skupinu obchodů s lifestyle teniskami. O čem mluvíme? No jasně, o mladém a rychle rostoucím sneakerstoru z okraje pražských Holešovic, Footshopu. Zajímavý industriální prostor, ve kterém obchod sídlí, byl navržen a uzpůsoben mladým slovenským architektem Reném Dleskem a není to jen obchod, ale i místo pro skvělé parties, workshopy nebo představení, které Footshop díky svému funkčnímu designu často hostí.

Právě díky adidas Consortiu má Footshop možnost přinášet svým zákazníkům exkluzivní modely, které jsou většinou světově limitované na stovky kusů a jsou navržené ve spoupráci s umělci, stylovými obchody, módními domy a jinými značkami. V kamenné prodejně v Orcu na Bubenské 1 nebo na stránkách www.footshop.cz najdete širokou škálu streetwearové obuvi a značek jako adidas, Nike, Vans, Jordan, Converse a mnoha dalších!

Footshop s brandy jako adidas, Nike nebo Vans spolupracuje na organizaci eventů jako jsou Nike Air Max Day nebo Vans Late Night Pack Party, kde se mohou všichni fanoušci a zákazníci potkávat a sdílet svou lásku k módě a urban kultuře.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.