OBIE TRICE! REAL NAME 25.6. V PRAZE!!

Obie Trice real name no gimmicks !!!

Tuhle hlášku by měl znát každej kdo poslouchá rap. Nejvíc jí asi proslavil, samozřejmě kromě samotnýho Obieho, Eminem v úvodu jeho hitu Without me. Jak už tahle slavná věta naznačuje Obie Trice je opravdou postavou americký scény a hlavně opravdovou hvězdou. Už člověk, který Obieho objevil byl velkou hip hopovou postavou, Proof z D12 se potkal s Obiem v Detroitu na freestyle battlu a padnul na zadek z jeho rapu.

Proof Obieho seznámil s Eminemem, který ho uvedl do hip hipového showbiznysu. Svý debutový album vydává v roce 2003 pod názvem Cheers a objevují se na něm jména jako Eminem, 50Cent, Busta Rhymes, The Game, Dr. Dre, Loyd Banks nebo D12 což je celkem slušnej seznam jmen na to, že šlo o jeho první počin. Následujou ještě další tři alba z něhož poslední vyšlo v letošním roce a znovu se na nich představují další obrovská jména ale hlavně obrovský bomby, který budete moc slyšet na živo v pátek 25.6. v pražském Retro Music Hall.

Pro českýho fanouška je Obie znám hlavně z pecky Snitch kde mu refrén zpíva Akon, pokud je to i tvuj případ tak věř, že tohle je jen slabej šálek čaje ve srovnáním s hity jako je Cry Now, Wana Know nebo Got Some Theeth.

http://www.youtube.com/watch?v=-6y1heLsPyo&feature=fvst

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.