Objevujte ty nejlepší chutě se Šmakujto!

Společnost Šmakujto dodává na český trh prvotřídní delikatesy a speciality od menších zahraničních výrobců a současně vyhledává a podporuje výjimečné produkty tuzemských malovýrobců. Zaměřuje se na špičkovou kvalitu, dokonalou chuť, unikátní provedení, původ a příběh produktů. Vybrané lahůdky pak představuje formou netradiční zážitkové služby svým zákazníkům, kteří tak mohou zažít kulinářskou senzaci a objevovat stále nové chutě.

Se všemi výrobci se tým Šmakujto osobně zná a ví, kolik úsilí a tvrdé práce za jejich produkty stojí. Jejich cílem je tyto malovýrobce a jejich rodinné brandy podpořit a seznámit s nimi širší veřejnost. Všechny tyto výjimečné produkty jsou vždy bez zbytečných konzervantů, barviv či umělých aromat a řada z nic se řadí do kategorií bez lepku, bez přidaného cukru, bio či vegan.


Portfolio představovaných produktů zahrnuje pestrou škálu špičkových výrobků od prémiových kečupů z červené řepy v jemné, lehce pikantní i zauzené (Smoked) variantě, špičkových gourmet popcornů v neobvyklých chuťových kombinacích, jedinečných ovocných krémů, tzv. curds, té nejjemnější krémové textury, přes prvotřídní ready-made dresinky, dipy a marinády v jednom, letní BIO matcha limonády v příchutích Růžový grapefruit a Limetka, až po delikátní, za studena lisované řepkové oleje s citrusovými příchutěmi či kokosové jerky v příchutích Teriyaki, BBQ a Čokoláda a lískový oříšek a mnoho dalších. Všechny produkty naleznete na eshopu Šmakujto.


Léto je tady a s ním i Šmakujto speciální grilovací edice!

Letní Šmakujto speciál je zaměřený na pochoutky jako stvořené pro grilovací sezónu.

Všechny se, jako vždy, pyšní špičkovou kvalitou a nezaměnitelnou chutí. Obsahuje sedm prémiových specialit a gourmet magazín s produktovými tipy a recepty.
A co přináší Šmakujto Grill Box? Netradiční gourmet chutney s exotickým, chutěmi a prospěšnými látkami nabitým tamarindem vyrobené dle staré indické receptury od vášnivé kuchařky paní Swati z rodinné firmy Cheeky Food Co. Delikátní zdravou alternativu klasické majonézy v podání lilkové pasty s bazalkou od řeckých Olive Branch. Dokonale chuťově vybalancovanou grilovací kořenící směs složená z několika druhů mořských řas a koření od přímořských Cornish Sea Salt Co. Od téže značky mix ochucených solí, kterými doladíte grilované steaky i vaše další oblíbené pokrmy. Křupavé bramborové lupínky s legendárním suffolkským chorizem, na kterých si můžete pochutnat u sklenky chlazeného piva či vína. Vinnou hořčici od moravského vinaře pana Staška, která nesmí chybět na žádné grill párty. A nakonec jedinečný kečup z uzené červené řepy, kterým dochutíte jakýkoliv pokrm, od kulinářského dua The Foraging Fox.


Objednávat můžete jej můžete zde: http://smakujto.cz/home/1-smakujto-box.

Doprava je po celé léto zdarma!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.