ONE WAY TICKET

ONE WAY TICKET - REALITY SHOW V ÉTERU RÁDIA SPIN - STARTUJEME JIŽ RÁNO V 6.00

V den, kdy půjdou školáci do školy, čeká na moderátory ranního vysílání nová výzva. One Way Ticket. Radek s Alešem už toho zvládli hodně. Zvládli 48 parties ve 48 hodinách, 24 sprch ve 24 hodinách a teď před nimi stojí nová výzva. 2 jízdenky, spousta úkolů, žádnej cash a cesta zpátky, která může trvat maximálně 24 hodin.

Kam pojedou? Dají to? Splní všechny úkoly, které jim přes éter bude dávat Roman, Íčko, Poeta, Anežka a Nikos? Odpovědi na to všechno zjistíte ve vysílání rádia Spin již ráno v 6.00.

Doporučujeme poslouchat!

Hezký start září všem a hlavně těm našim dvěma bláznům Radkovi a Alešovi. Štěstí na cestách budou rozhodně potřebovat.

Před chvílí se kluci dozvěděli, že v 7.07 vyráží z Hlavního nádraží do Košic! Těšte se na úkoly, které začnou plnit již ve vlaku. Sledujte instagram - rádiospin962, live stream na fanpage na facebooku a poslouchejte naše vysílání - dozvíte se úplně všechno...

Po osmé ráno kluci minuli Pardubice a dostali ze studia první úkol. Musí získat od spolucestujících snídani. Kolem 8.45 se s nimi spojíme a zjistíme, jak jsou na tom...

První úkol kluci splnili na výbornou! Aleš získal za plechovku TIGERA fornety a Radkovi se podařilo posnídat věnečky.

Další úkol je v očekávání krátce po deváté ráno. Poslouchejte dál rádio Spin 96,2 FM.

První úkol, který Íčko klukům zadalo, se zdál být nesplnitelný. Každý z kluků měl políbit 5 osob ve vlaku. Během chvíle hlásili kluci splněno.

V 11 přišel úkol spojený s obědem. Kluci měli v obálce napsáno, aby získali v jídelním voze oběd. A dostali ho. Gulášovka sedla skvěle.

Obálka ve 12 zahrnovala úkol, aby kluci našli ve vlaku někoho, kdo s nimi bude rapovat. I to pro ně byla hračka.

Ve 13 měli získat od někoho ve vlaku svačinu. Nezískali ji, protože ve vlaku jeli už jen oni.

U zpívající fontány v Košicích zazpívali hymnu. Jemně začalo poprchávat.

Obálka otevřená před 16.00 zahrnovala úkol, dostat se do Prešova, navštívit místní Sky Radio a nechat si zahrát v éteru písničku na přání. Splněno.

Kluci se dostali do Prešova, na stop je vzal chlapík, který se osobně znal s moderátorem Sky rádia. Kluci tak splnili další úkol, teď dávají Chill a za chvíli se dozví od Anežky.

Anežka na sebe nenechala dlouho čekat. Kluci měli za úkol posekat trávu a umýt někomu auto. Využili prostor Sky rádia a jednomu z kolegů Radek umyl auto a Aleš posekal zahradu.

V dalším  úkolu již byla Anežka přísnější. Připomněla klukům, že musí dostat přes hranice živé zvíře. Jelikož tento požadavek mají kluci v základních pravidlech hry, upozornili Anežku, že o tomto úkolu vědí, a že jej budou řešit, až se budou blížit hranicím...

Po sedmé večer se měli kluci nechat od někoho pozvat na véču. Pozval je řidič, se kterým jeli. Dostali jednu housku, o kterou se museli rozdělit. Rozdělili se. Otázkou je, jestli jedna houska dodá tolik potřebnou energii pro další noční úkoly a náročnou cestu...

Zatím kluci pokračují spolu... Jsou na 358. kilometru. Brzy se jejich cesty rozdělí. Další fresh info přineseme v průběhu večera.

Poslouchej dál éter rádia Spin i Nikos má hlavu plnou úkolů...

Je po 23tý večer a kluci uvízli na další benzínce nedaleko Bánské Bystrice. Původní plán byl, že v deset budou v Blavě... Skutečně jim nevytrhne trh z paty žádný dobrodinec? .-)

Čekuj dál éter rádia Spin, reality One Way Ticket pokračuje dál. V éteru sleduje dění Nikos.

Je krátce po šesté ráno. Zjišťujeme, že kluci se posunuli. Rychlostopem se ocitli v Blavě. Dva kilometry jdou po dálnici a věří, že se jim podaří někoho potkat.

Zatím nesnídali. Aleš tvrdí, že ani nemá chuť, že větší starosti mu dělá cesta do Prahy než jídlo. To už musí fakt být...

Hned po osmé ráno se kluci rozdělili. Aleš seběhl z dálnice, vyrazil na autobus MHD a načerno docestoval na Hlavní nádraží v Bratislavě. Na černo se usídlil ve vlaku a obklopen skupinkou Maďarů se blíží ku Praze... Přijdou na něj?

Naproti tomu Radek ušel 4 km po dálnici, sedl si do kamionu a dorazil do Brna... a jak to tak vypadá z Brna...

Praha je skoro za dveřmi... Stále nevíme, kdo tu bude dřív. Jéňa tipuje Aleše, ale co když to bude Radek. Dál čekujte éter rádia Spin. One Way Ticket běží a blíží se do svého finále...

Kluci nemají ani korunu... a v tuto chvíli mají za sebou 2 / 3 cesty zpátky...

Aleš stále pokračuje vlakem. Ve vlaku vyčerpáním usnul a probudil se za Pardubicemi. Vlak jel přímo na Hlavák, takže měl štěstí. Zhruba před dvaceti minutami Aleš z vlaku na Hlaváku vystoupil. Má před sebou poslední úkol a to poprosit řidiče tramvaje č. 10 / 16, aby na zastávce orionka do tramvajového mikrofonu řekl - "tady sídlí rádio Spin". Aleš je jen krůček ke zdolání One Way Ticket.

A Radek? Radek je mu v patách. Rychle a zběsile se ve svém stopu blíží ku Praze. Dožene Aleše?

První otevírá dveře Aleš, zhruba 20 minut po něm Radek. Limit 24 hodin kluci stihli. Vítězem se i přes pozdější příchod stal Radek, který lépe splnil úkoly a dodržel pravidla hry.

Oběma klukům díky za nasazení a skvělou show! Zvládli to! A vám všem díky za poslouchání a podporu. Další výstupy očekávejte brzy na našich sociálních sítích.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.