Párty v POOLce léta se Spinem!

Že je za tebou teprve půlka léta a tobě docházejí plány? To nevadí, protože Spin si pro tebe připravil jedinečnou párty s pořádným letním vibem. Už 6. 8. 2016 se můžeš na Hostivařské přehradě těšit na Spiní párty s vodou, sluníčkem a Poetou za mixákem. Takže si zabal svůj plážový starterpack a ve 14:00 se vidíme na přehradě.

Hostivařská přehrada je krásné přírodní koupaliště na Praze 10. Najdete tu několik pláží a je jen na vás, kterou si vyberete, jestli pískovou, travnatou nebo třeba nudistickou. Barů je tu samozřejmě taky několik. Bary s pívem a vínem, taky s jídlem a pro některé z vás bude velkým lákadlem bar s míchanými nápoji. Takový Sex on the Beach nezní úplně špatně, ne? A díky spolupráci s Water Sports Club přehrada disponuje i několika variacemi sportovních aktivit. Letošní novinkou je hlavně vlek pro wakeboarding, který by jste měli 100% vyzkoušet.

A právě na téhle přehradě proběhne v naší režii Párty POOLce léta. Těšit se můžeš hlavně na Poetu, který bude od 14 do 18 pouštět samé pěkné písničky, ale i na naše Spinners, který budou na přehradě rozdávat frisbeečka, placky, facky a samolepky, nebo si skrze ně budete moct třeba nechat zahrát písničku.

Vstupné na přehradu je příjemných 80,- Kč, ale když budete dostatečně šikovní a rychlí, můžete se na přehradu dostat zadarmo a to právě díky našim Spinners. Ti budou od 25. 7. v ulicích Prahy rozdávat vstupy právě na tuhle akci. Tak si je chytni! A nebo poslouchej Rádio SPIN, protože nějaké vstupy vám pošleme skrz éter.

Takže 6. 8. 2016 ve 14:00, Hostivařská přehrada, SPIN, Poeta a samozřejmě vy. BE IN!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.