POETOVA POSLEDNÍ ŠANCE

Třináct registrovaných, čtyři finalisté a jeden vítěz! I tak by se dalo popsat soutěžní klání v rámci kampaně Poslední šance pro Poetu!

Pondělní odpoledne se vydařilo! Ve čtyři odpoledne jsme se ve studiu sešli všichni - kameraman, Jakub z Crossfit Home Town na Praze 6, Roman a soutěžící - Michal 1, Denny, Vláďa a Michal 2. Během krátkého povídání se všichni finalisté dozvěděli, co mají udělat pro to, aby získali roční členství v CrossfitHomeTown na Praze 6. Jakub všem finalistům zadal úkol v podobě 96 dřepů v rekordním čase. Snažili se všichni. Zpočátku byl jasným favoritem Michal 1. Působil energicky, sportovně a zdálo se, že si jde přímo pro vítězství. Denny cvičil naposledy na základní škole a s cvičením se popral. Michal měl našlápnuto na vítězství, kdyby ho nezradily nohy v poslední desítce dřepů. I Michal 2 dokončil. Vláďa s klidem anglického gentlemana zdolal 96 dřepů za rekordní 1 minutu a 47 vteřin. Rekordní čas a nejlepší výsledek.

Vláďa se stal vítězem naší podzimní soutěže a může si užít rok cvičení zadarmo v Crossfit HomeTown na Praze 6! Všichni ostatní obdrželi vouchery na měsíční kurz a minimálně si mohou zkusit, co cvičení obnáší a naučit se správně cvičit.

A co Poeta? Ten dostal light verzi úkolu, měl za minutu zvládnout co nejvíce dřepů. Podařilo se mu jich udělat celkem 35. I přes to, že ho bolely nohy, i přes to, že se zadýchával, dal víc než si stanovil sám (ten cíl nebyl moc přemrštěný - původně chtěl zvládnout pouhé tři dřepy).

Na to, jak to celé probíhalo se podívejte ve videu. A pokud si chcete zkusit cvičení Crossfit, zkuste to - v Crossfit Home Town nedaleko Stromovky vás to bude bavit.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.