POHLEDNICE NA POMOC KLOKÁNKŮM

Vánoce letos jistě nebudou stejné jako ty, na které jsme zvyklí. Navštěvování rodičů, prarodičů a kamarádů by letos mělo jít stranou. Existuje ale způsob, jak jim můžete udělat radost, zůstat v bezpečí a zároveň podpořit dobrou věc. Portál PozdravOdJežíška.cz nabízí krásné pohledy pro vaše nejbližší s vaším osobním vzkazem.

Ať už máte dítě, nebo jen chcete udělat radost svým blízkým je volba pohlednice krásnou vánoční tradicí, která je letos ještě umocněná nemožností návštěv. Služba PozdravOdJežíška.cz nabízí několik různých druhů pohlednic a předpřipravených vzkazů pro různé příjemce. Vy tak doslova během pár vteřin dokážete připravit a objednat tento unikátní dárek.

Ježíšek myslí na ohrožené děti v Klokáncích

Od loňského roku PozdravOdJežíška.cz pořádá dobročinou sbírku pro děti z Fondu ohrožených dětí - Klokánek. Koupí každého pohledu přispějete na děti z Klokánků, částku příspěvku si můžete na webu sami zvolit. „Po úspěchu z minulého roku, kdy jsme předali Fondu ohrožených dětí částku 100 000 Kč, máme letos cíl mnohem vyšší. Dětem z Klokánku chceme v lednu 2021 předat částku blížící se k půl milionu korun." Dodávají organizátoři projektu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.