PRAVDA NEBO ÚKOL - VŽDYCKY ÚKOL

Anežka a Refew opět řádili v ulicích Prahy. Tentokrát se navrstvili!

Není to tak dávno, co Anežka zapojila do výzvy Romana z Chillu na Spinu. V rámci této výzvy měl Roman a Refew nasbírat co největší počet květin pro Anežku. I tady nevyhrál Erik. A tak Roman vyslovil přání, že jednu z dalších výzev pro ranní tým vymyslí on. A ta chvíle přišla dnes.

Roman Anežce s Refewem zadal jednoduchý úkol. Závod Prahou v patnácti vrstvách oblečení. Aby vše bylo spravedlivé, nachystal Roman pro každého kupičku 13 triček, jedné mikiny a jedné bundy. A navíc si pro ně připravil ještě jeden úkol. Ten, kdo úkol nesplnil, dostal za úkol nést ceduli s nápisem "rádio Spin".

Takže postupně. Nejprve byl úkol rozstřel. Aby bylo transparentní, kdo začne. Tady byla otázka jednoduchá - hlavní město Německa. Refew odpověděl Berlín, Anežka Bern, takže bylo jasno. Nemuseli jsme vlastně ani pokračovat dál. Ceduli do běhu vyfasovala Anežka.

Pak začalo vrstvení. A pak se běželo. Trasa byla z rádia po Říčasnké, po Korunní, Jičínskou na Flóru a odtud metrem na Muzeum pod koně. A tam na oba běžce čekal Roman. Jak to dopadlo, se můžeš podívat ve videu, který pro Tebe chystáme na dnešní odpoledne.

Už teď můžeš omrknout fotky nebo shlídnout živý vysílání na fanpage rádia Spin 96,2 FM na facebooku. Tipneš si, kdo vyhrál?

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.