PRAVDA NEBO ÚKOL - VŽDYCKY ÚKOL I V ROCE 2019

Spin ráno bude nabité i v příštím týdnu. Mrkni se, co tě od pondělí 7.1. čeká s Refewem a Anežkou!

I v roce 2019 startuje každé ráno na Spinu Anežka a Refew a my ti budeme pravidelně přinášet na co se můžeš přes víkend těšit.

Neboj se, oblíbené soutěže zůstávají. Po 6 startujeme známou znělkou, po 7 si zahrajeme oblíbené Země, město a po 8 se bude hádat slovo v naší šibenici. Chybět nebude ani Šance na 30 nebo Spin mix. Rozdávat se budou batůžky rádia Spi, které jsou praktické, poctivě udělané a samozřejmě stylové. Krom toho všeho se ti budeou hodit i do budoucna, plánujeme s nima udělat velkou soutěž! zatím ti neprozradím víc, ale rozhodně je důležitý si pro sebe jeden získat, dokud jsou zásoby!

Příští čtvrtek nás taky čeká další výzva! tentokrát se zapotí Anežka, protože Refew minule svůj úkol dal a tak si teď může lámat hlavu nad pomstou. Co si na ni vymyslí se můžeš dozvědět ve čtvrtek 10.1. v 8:45!

A k tomu všemu taky vyjde video z té poslední výzvy. Pamatuješ jak si Refew hledal ženu přímo v éteru? Měl na to 14 pokusů a potkal se se spoustou odmítnutí, kdy se dokonce dozvěděl, že je ÚDO (úplně debilní opice). Tak v tomhle videu uvidíš, jak clá výzva dopadla a s kým se vlastně nakonec sešel.

Tak buď u toho!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.