Přijďte se inspirovat i potěšit na interaktivní výstavu v Dubči

V polovině května se bude v prostorech historického špejcharu v Praze-Dubči konat první ročník prodejní výstavy umění, která nese tematický název UMĚNÍ V DUBČI. Návštěvníci se rozhodně nemusí bát, že by se jednalo o škrobenou a intelektuální akci pro odborné publikum, opak je pravdou.

Akce se snaží přiblížit pojem umění široké veřejnosti, budete mít možnost shlédnout díla výtvarníků a řemeslníků širokého rozsahu a zaměření, konkrétně od malířů, sochařů, šperkařů, přes umělecké řemeslníky až po streetartové umění. Během výstavy bude probíhat venkovní exhibice graffity a velkoformátové malby, návštěvníky bude jistě zajímat i program workshopů, který bude veden samotnými umělci a pamatováno je i na děti, pro které je připravena kreativní zábava. Na výstavě je zajištěno občerstvení a můžete zde strávit libovolně dlouhý čas.

Umění v Dubči si dává za cíl přiblížit umění široké veřejností, maže předsudky a přináší podnět k pozitivní změně paradigmatu ve vnímání „co je umění" a „kdo může umění vytvářet".

A kdy se akce koná? Výstavu můžete navštívit 16. a 17.5. 2015, vždy od 10.00 do 19.00. Parkování u objektu je zdarma.

Součástí výstavy je i soutěž, do které se můžete také zapojit. Jak jistě čekáte, jedná se o kreativní úkol, který vás bude stát jen nápad a chvilku času.

Více informací naleznete na webu: https://www.facebook.com/umenivdubci, http://umenivdubci.webnode.cz

Těšíme se na Vás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.