PSH mají nový track a jeho premiéra proběhne zítra ráno ve Spin ránu s Anežkou

PSH mají nový track - Hlavně ať se to nedoví máma a ty si ho můžeš dát do uší v exkluzivní premiéře v 8.30 ve Spin ránu s Anežkou

PSH s novým singlem "Hlavně ať se to nedoví máma!". Poslední řadová deska kultovní kapely PSH Epilog z roku 2010 byla nabitá hity od začátku až do konce. Za všechny jmenujme Vím já, Můj rap můj svět, Udělejte bordel, Všichni jsou už v Německu, Co bude až nebude rap a další skladby, které sklidily úspěch na stovkách koncertů i na internetu, kde bodovaly především díky vydařeným videoklipům.

PSH nás od své poslední desky zásobovali meteriálem průběžně, a to ať už svými sólo projekty, nebo společnými singly. Konkrétně vzpomeňme na poslední nadčasový track Více, nebo společensky angažovaný Fuck Off, který svým trefným textem výborně rezonuj i po více než roce od svého vzniku. Skupina tak jasně dávala najevo, že je stále aktivní, a lavně co se týká produkce, textů, i celkového zvuku, má co nabídnout. Dobrá zpráva je určitě i to, že nových singlů mají PSH hotovýc už několik a hodlají je postupně posílat ven rovnou i s vizuálním zpracování v podobě čerstvých videoklipů.

Nový singl "Hlavně ať se to nedoví máma!" vznikl v klasickém autorském triu Orion, Vladimír 518 a DJ Mike T a potvrzuje obezřetně ohlašované práce na čtvrté řadové desce PSH, která by měla vyjít na začátku léta 2018. Exkluzivní premiéra singlu proběhne v pondělí ráno v 8.30 ve Spin ránu s Anežkou, s online premiérou videoklipu je počítáno ve středu 13. 12. 2017.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.