PSH -NOVÝ SINGL, RELEASE PARTY, ATD..

PSH  - Nový singl, release party a poslední vstupenky za nejvýhodnější cenu!Celá domácí scéna netrpělivě čeká na již několikrát avizované poslední album kapely PSH "Epilog", které pod hlavičkou Bigg Boss vyjde již 6. května.

Naposledy jsme vás informovali o křestu, který je plánován na 4. červen do holešovického klubu SaSaZu a kde krom PSH budete mít možnost vidět celou řadu exklusivních hostů jejichž jména se včas dozvíte.

Na pražský křest "Epilogu" bylo možné zakoupit v předprodeji posledních pár kusů nejlevnějších vstupenek za 160,- Kč, ty jsou však už nenávratně pryč.

Od tohoto momentu jsou další vstupenky za 230,- Kč. Ke každé zakoupené vstupence, ať v předprodeji nebo na místě, dostáváte zároveň poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 300,- Kč. Do SaSaZu na křest si můžete rovněž zakoupit V.I.P. vstupenku, ke které dostanete CD PSH "Best Of: Zpátky do dnů", samozřejmě novou desku PSH "Epilog", poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 1000 Kč (!) a zároveň máte zdarma veškeré alkoholické i nealkoholické nápoje po dobu trvání koncertů. To znamená od začátku prvního, do konce posledního koncertu! V.I.P. vstupenek je pouhých 250 ks a je možné je zakoupit za

1500,- Kč přímo v klubu SaSaZu, z boční strany hned vedle vstupu do restaurace, nebo stejně jako normální vstupenky v síti Ticketstream.cz.

Pokud nevydržíte až do červnového křestu a chcete být mezi prvními vlastníky nového PSH alba, určitě si nenechte ujít velkou release party, jež je naplánována na 5. května. Startuje v 17:00 hodin v novém Ikonik store, ul.

Ostrovní 25, Praha 1 a pokračuje dále od 21:00 hodin v Ultramarin Music Baru, který najdete jen o pár kroků dále, v Ostrovní 32. Tam na vás budou čekat speciální ceny drinků jako např. Mojito za 95,- Kč, a nebo Cuba Libre za 75,- Kč. O hudební stránku se během večera postará DJ Robot.

V nejbližších dnech očekávejte další doplňující informace o "Epilogu" jako např. seznam hostů, tracklist a cover. Prozatím si můžete krátit čas zbrusu novým singlem z připravované desky, který se jmenuje PSH - Všichni jsou už v německu feat. Hugo Toxxx a vy ho najdete zde http://www.youtube.com/biggbosstube

PSH "Epilog"

Album vychází 6. května u Bigg Boss.

release party: 5. května,

17:00, Ikonik store, Ostrovní 25, Praha 1 21:00 Ultramarin Music Bar, Ostrovní 32, Praha 1

křest 4. června,

klub SaSaZu, Bubenské nábřeží 306, Praha 7

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.