RÁDIO SPIN 96,2 FM A PET FARM FAMILY TI JIŽ BRZY V ÉTERU RÁDIA SPIN PŘEDSTAVÍ NOVOU SOUTĚŽ

Nová soutěž rádia Spin 96,2 FM a Pet Farm Family se jmenuje Nakrm naše psy a v éteru odstartuje již příští pondělí mezi 12.00 - 15.00 v Chillu na Spinu. Soutěžit budeme o dobroty pro Tvého čtyřnohého kámoše, které do soutěže věnovala Pet Farm Family.

Čau chlupáči, jmenuji se Sušenka, jsem whippet a v Křupavém místě na Praze 9 pro vás se svými sestrami Špagetou a Skořicí vyrábíme poctivé a chutné jídlo pro psy a kočky. Říkáme si Pet Farm Family a pocházíme ze všech koutů Česka a Slovenska.

Ptáš se, jak nás napadlo vyrábět krmivo? Začátky byly velmi prozaické a vůbec první sušenky spatřily světlo světa před osmi lety (v roce 2012), kdy mi naše panička Alie poprvé napekla. Revoluce na pekáči, v tu ránu mi bylo jasné, že piškotům říkám: bye bye!
Postupně naše dobrůtky vyčmuchávalo stále víc a víc chlupatých kámošů, a když jednou na Vánoce Alie upekla víc sušenek než cukroví, rozhodli jsme se spustit vlastní eshop. K sušenkám jsme v rámci rozmazlování přidali sušené steaky z vyzrálého BIO hovězího masa a pár měsíců na to přibyly i konzervy, vývary a nejnovější granule.

Kvalita se na našem žebříčku hodnot umístila spolu s udržitelným přístupem k výrobě na prvním místě. Všechno, co v Pet Farm Family vznikne, je do posledního drobečku promyšlené tak, abychom přírodě neškodili.

Produkty v recyklovatelných a rozložitelných obalech jsou jen začátek a BIO u nás rozhodně není nadávka. V recepturách používáme například i MSC ryby nebo maso z free-range dobytka. Křupavé místo běží na zelenou energii a balíček ti doručíme uhlíkově neutrální dopravou. Nic podobného jsi doopravdy ještě nejedl, budeš se oblizovat až za ouškama!

Vyhládlo ti během čtení?

Náš obchod vyčmucháš na petfarmfamily.cz, něco křupavého si tam určitě najdeš, BAF!

 

A nejen o tento balíček dobrot budeme soutěžit příští týden. Schválně tu fotku ukaž svýmu psovi, uvidíš, že se mu začnou sbíhat sliny ;)

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.