RÁDIO SPIN 96,2 FM JE PARTNEREM TATRANU STŘEŠOVICE

Tatran Střešovice vstoupí do nadcházející sezóny s novým sponzorem. Nově budeme v halách a na dresech vídat logo Rádia SPIN 96,2 FM.

Tatran navázal spolupráci s Rádiem Spin 96,2 FM, od které si slibuje zase o něco lepší medializaci střešovického florbalu.

Spolupráce započala minulý týden, kdy se jako první vydal na Žižkov Matěj Havlas, aby s ním Roman udělal rozhovor. Benefitem jak pro Tatran, tak i pro celý Český florbal budou zároveň i pozvánky na jednotlivé zápasy, které se už budou odehrávat před živým publikem.

Komentář generálního manažera Jakuba Menharta: „Chtěl bych poděkovat Rádiu Spin 96,2 FM za velmi rychlé a vstřícné jednání. Naším cílem je vytvářet širší portfolio mediálních partnerů, kteří nám pomohou v prezentaci práce, kterou v Tatranu odvádíme a o které věříme, že pomůže posunout kupředu celý Český florbal. Zároveň si myslím, že díky naší kooperaci jsme nalezli ideální synergii v propojení naších hráčů, fanoušků a cílové skupiny Rádia Spin 96,2 FM, tak aby spolupráce byla užitečná a přínosná pro obě strany. Už teď se těším na společné projekty."

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.