REFEW SE BUDE MSTÍT

Pravda nebo úkol, oblíbená hra ranních moderátorů pokračuje! V pondělí bude muičt Ref Anežku

Pomsta od Refewa

Pravda nebo úkol, pravidelná zábava Anežky a Refa. Jeden vždycky vymyslí úkol pro toho druhýho, pokud ho splní vyhrává a může se mstít. Tak přesně tohle je příběh posledního úkolu, kterej se odehrával přímo ve studiu Spinu. Ref si musel najít přímo v éteru ženu, Anežka mu každý den vytočila číslo a on už jenom koketoval, přesvědčoval a nabaloval. Nebyla to procházka růžovým sadem, občas dostal pěkně zabrat. Někdy na něj křičeli, někdy se mu smáli, občas si to pěkně vyžral. Přitom to zní tak jednoduše, zavolat a přemluvit dívku/ženu na druhé straně drátu na kávu nebo čaj. Nakonec se povedlo, sice až na 11. pokus, ale posluchačka Monča se nechala přesvědčit a na kafe se nechala pozvat.

Co teď? Úkol je splněnej a Refew se bude mstít. Co si pro Anežku připraví za výzvu? To se dozvíte v pondělí ráno, takže si nalaďte Spin ráno a držte Anežce palce, protože tahle pomsta bude asi sladká.

Narozeninová hra pokračuje! V pondělí budeme startovat druhý týden narozeninové hry štěstí, kde může vyhrát kdokoliv. Vždycky po 7. hodině vylosuje náš speciální přístroj jedno číslo a pokud je to první číslo z data tvých narozenin, voucher do Barley café je tvůj! Navíc v týhle stylový kavárně aktuálně probíhá i výstava Jana Saudka, kterej dorazí v úterý na 16h k Romanovi do chillu na rozhovor, tak si to s náma dej!

Máte se na co těšit!

Spin ráno, Anežka a Refew 6-9

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.