REMIX CONTEST LIVIN

Blíží se výročí vydání alba Mezi prsty od Paulieho Garanda s DJ Wichem a my jsme se rozhodli rok alba oslavit remix contestem tracku Livin.

Máme pro tebe jedinečnou možnost zremixovat Livin, pro nás největší bombu z alba. Ukaž svoje beat skills a s vítězným remixem se dostaň do rádia Spin 96,2 FM a na Ty Nikdy label digitální platformy včetně YouTube.

Na tomto odkazu (klikni zde) najdeš LIVIN acapellu ve WAV formátu. Remixy posílej na mail remix@tynikdy.cz jako Soundcloud link.

Do mailu nám napiš i své producentské jméno a můžeš připojit linky na svůj instagram a facebook a krátké info o sobě.

PRAVIDLA

Výherce vyberou Paulie Garand & DJ Wich osobně. Soutěž není žánrově omezena, ale preferovaným stylem je hip-hop. Remixy dodané po uzávěrce soutěže (30.4.) nebudou hodnoceny. Změna pravidel vyhrazena.

TERMÍNY

04.4. - Start soutěže

30.4. - Uzávěrka příspěvků

20.5. - Vyhlášení výsledků

TECHNICKÉ INFO

WAV : Paulie Garand & DJ Wich feat. Rest - Livin (Acapella)

BPM : 88

CENY

První místo - Zveřejnění vítězného remixu na oficiálním Ty Nikdy YouTube kanálu a digitálních platformách, promo remixu na Ty Nikdy, Paulie Garand a DJ Wich sociálních sítích, rozhovor s vítězným remixérem na Rádiu Spin 96,2 FM, balíček výher od Ty Nikdy, Garand Brand a DJ Wiche

Druhé a třetí místo - Promo remixu na Ty Nikdy, Paulie Garand a DJ Wich sociálních sítích, balíček výher od Ty Nikdy, Garand Brand a DJ Wiche

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.