RODDY RICCH NETRADIČNĚ ZA KLÁVESAMI

Roddy Ricch se nedávno zúčastnil série komorních koncertů Tiny Desk Concert, tentokrát v souvislosti se social distancem z prostředí dílny legendráních automechaniků West Coast Customs.

Rodrick Wayne Moore Jr., který je všem známý spíše jako Roddy Ricch, vyrůstal v Kalifiornii, chodil na Carson Senior High School a Westchester Enriched Sciences Magnet a rap si ho získal již v osmi letech. Když dosáhl pouhých 16 let, tak začal produkovat vlastní hudbu. Byl také členem gangu SouthSide Compton Crips.

Nejvíce se Roddyho kariéra rozjela v roce 2018, kdy si od producenta Londona on da Track koupil beat pro svůj singl „Die Young“. Tento singl se stal průlomovým, na Youtube song vidělo více než 100 milionů uživatelů a na Spotify přesáhnul také hranici 100 milionů. Po výpomoci od rapera Meeka Milla, který ho nechal vystupovat na svém koncertě v americké Filadelfii se jeho popoularita ještě zvýšila. Jeho rekordem je 250 milionů shlédnutí na klipu The Box.

Určitě se nezapomeň podívat výsledek a sleduj netradičně Roddyho i za klávesami, není totiž časté, aby se rapper sám doprovázel na hudební nástroj. Zbytek kapely hraje taky skvěle a Roddyho tracky zní v tomhle podání naprosto dokonale.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.