ŠAMPIONEM TÝDNE SE STAL EKTORŮV TRACK PENÍZE

Každý týden můžeš na rádiu Spin 96,2 FM v pořadu SPIN XTRA poslouchat hudební battle. V pondělí a úterý se konají semifinálová kola, ve středu finale, kde se rozhoduje o šampionovi týdne. Tento týden se věnujeme Ektorovi, protože právě v těchto dnech vydal de luxe verzi alba Originál.

V pondělí Tomáš do hudebních battlů nasadil tracky Nejsou rádi a Status. Ten první byl titulním trackem z alba Detektor, ten druhý pak z alba Alfa. Dlouhou dobu to byl velmi těsný souboj, nicméně právě vase hlasy rozhodly, že do středečního finale postoupil track Nejsou rádi.

V úterý Tomáš nasadil proti sobě tracky, kde se vedle Ektora blejskl ještě někdo další z čekoslovenský scény. Prvním z tracků byly Peníze, kde má Ektor na featu Rytmuse, druhým z bojujících o postup do finale pak byl Mladá krev, kde je na featu Marpo. Vaše soudy byly nemilosrdné a do středečního finale postoupily s jasným vítězstvím Peníze.

Ve středečním finale pak proti sobě stál track Nejsou rádi a Peníze. Z počátku vyrovnaný souboj se proměnil v jasné vítězství tracku Peníze. Možná to byl právě Rymtus, kdo tak výraznou silou dopomohl k vítězství o titul šampiona týdne.

Šampionem týdne se tedy stal Ektor ft. Rytmus a track Peníze. Vítěze známe, pokračujeme v pondělí! I příští týden budeme hledat šampióna. Nalaďte si hudební battle zase v pondělí, úterý i ve středu vždy po páté odpoledne na rádiu Spin 96,2 FM.

Dosavadní šampioni:

1. Destiny's Child - Survivor

2. 2pac - Ambitionz az a ridah

3. Eminem - Killshot

4. Tynikdy - Han Solo

5. Stormzy - Vossi Bop

6. Acehood ft. Future - Bugatti

7. Eminem - Cleaning out my closet

8. Coolio a L.V. - Gangsta's Paradise

9. Rest - Balkónovka

10. Lil Jon ft. East Side Boyz - Get Low

11. Yzomandias - Mikasa Sukasa

12. Refew - Praha

13. Indy a Wich - My 3

14. Kanye West - Closed on Sunday

15. Gleb - Go Go Go

16. Ektor - Peníze

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.