Shine 24K Papers v ČR aneb chceš ochutnat zlato?

Už víte, jak chutná zlato? Nyní máte jedinečnou možnost okusit unikátní chuť ryzího 24K zlata v podobě rolovacích papírků Shine™ 24K.

Papírky překvapí svojí jemnou a povzbudivou chutí, ale i elegantním a luxusním vzhledem. Těšit se můžete i ze zájmu okolí, neboť většina lidí s jistotou ještě neviděla cigaretu ubalenou ve zlatě.

Užíjte si svůj slunečný den a nebo potěšte své blízké netradičním dárkem z ryzího zlata. Svoji evropskou premiéru papírky odstartovaly na největším evropském veletrhu Cannafest Prague 2013, kde sklidily obrovský úspěch a vyvolaly velký zájem u většiny návštěvníků a obchodníků. Naším cílem je rozšířit produkty Shine do každého kouta světa. Účást na mezinárodních veletrzích a festivalech je nedílnou součástí našeho rozvoje.

Náš stánek můžete navštívit na veletrhu Spannabis ve španělské Barceloně, na Cannabis Cupu v Amsterdamu, Seatlu, Los Angeles, San Franciscu, či na tuzmeských akcích jako jsou Milion Marihuana March, Cannafest Prague, Let It Roll, Votvírák, Hip Hop Kemp a jiné...

Zažijte skutečný nadstandard, ve světě plném standardů! Nenechte si ujít soutěže o atraktivní ceny, eurovíkendy v zahraničí, vstupenky na mezinárodní veletrhy a mnoho dalšího. Staňte se součástí komunity Shine 24K!

Společnost Gold Papers, s.r.o. je oficiálním a exkluzivním dovozcem produktů Shine TM 24K do celé Evropské Unie a řady dalších zemí. Příkladem může být Rusko, Čína, Brazílie, Spojené Arabské Emiráty. Shine with 24K ! :)

O společnosti Gold Papers, s.r.o. Společnost Gold Papers, s.r.o., se sídlem v České republice je výhradním zástupcem americké společnosti Shine Papers, LLC pro celý Evropský trh. Cílem naší společnosti je rozšířit a dále rozvíjet distribuční síť zlatých kuřáckých potřeb po celé Evropě. Naše kompetence pro prodej produktů SHINE TM nám umožňují distribuovat produkty v rámci Evropské Unie, Spojených států amerických, Kanady, Švýcarska, Norska, Ruska, Ukrajiny, Kazachstánu, Jordánska, Gruzie, Arménie, Turecka, Brazílie, Číny, Tchaj-wanu, Thajska a Spojených Arabských Emirátů

Produkty:

Shine 24K One Sheet Pack

Shine 24K Two Sheet Pack

Shine 24K Twelve Sheet Pack

Shine 24K Twelve Sheet Pack VIP (Výhra v soutěži)

Shine 24K Blunt Wraps - Boss Blunt

Shine 24K Gold Cigar - Fat Boy

Historie zlata a zajímavosti

Zlato má pozitivní vliv na energii našeho těla, na jeho harmonii, vyvolává vnitřní klid a podporuje sexuální zážitek. Léčivých účinků zlata si byli vědomi již před tisíci lety například staří Číňané, Indové nebo Egypťané. Nejstarší záznamy o používání zlata na účely léčení pochází z Alexandrie v Egyptě. Před více jak 5000 lety Egypťané užívali zlato na očištění mysli, těla a duše. Věřili, že zlato v těle pracuje jako stimulátor životní síly a zvýšení vibracích na všech úrovních. V současnosti se používání zlata v medicíně značně rozšířilo, a to nejen v zubní či kožní medicíně. Například v chirurgii se používá na opravu poškozených cév, nervů, kostí a membrán. Zlato je biologicky neutrální materiál a tak může nahrazovat klouby, vyplňovat kosti a velice známé jsou i zlaté zuby.

Zdravotní rizika:

Každá vykouřená cigareta škodí zdraví. Avšak né díky zlatu! Ryzí 24K zlato působí na tělesnou schránku člověka neutrálně, z toho to důvodu se využívá v medicíně a zdravotnictví. Byl dělaný výzkum na vdechování mikroskopických zlatých částeček a potvrdil neutrálnost zlata při vdechování. Tento výzkum byl zadán v Shanghai, jelikož zde disponují nejlepší technologii na zkoumání zlata z celého světa.

Zlato se tavý při teplotách kolem 1400°C, papírek se dostane na maximální teplotu 800°C = zlato odpadne do popelníku. Chuť ale zanechá a je opravdu unikátní, někomu sedne, někomu ne. Chuť zlata nedokážeme změnit, naopak ji chceme nabídnout v té nejčisčí podobě.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.