Šílená jízda s VT Centrum 11!

Že už tě nebaví jezdit v MHD? Zvlášť teď přes léto, když je vedro a všichni jsou z toho celý hnusný a upocený? S tím může být konec. Jak je to možné? Díky autoškole a školícímu středisku VT Centrum 11, která je partnerem naší Šílené jízdy. Ta startuje už 30. června a šílená bude po celé dva týdny.

Od 30.května se budete po dobu dvou týdnů moct dovolat k nám do studia a pokusit se vyhrát jednu z krásných 30-ti cen, které si pro vás VT Centrum 11 připravilo. Ale ještě, než vám odkryjeme, co vlastně máme za ceny, měli byste vědět, co pro ně musíte udělat.

Pokud jste Šílenou jízdu už z našeho éteru zaslechli, tak možná tušíte, o co se jedná. Pokud ne, nevadí, je to totiž naprosto jednoduchý. Připravili jsme pro vás zapeklitou cestu plnou zatáček, překážek a křižovatek a vás úkol? Dovolat se jako první k nám do rádia, nasednout do virtuálního auta a najít tu správnou cestu do cíle, kde na vás bude čekat zasloužená cena. No, a protože je cesta opravdu zapeklitá, tak samozřejmě se o to můžete pokusit vícekrát za den. Takže mezi 10-18 hodinou poslouchej Rádio SPIN, protože vaši protivníci vám budou tou největší nápovědou.

A co, že to vlastně můžete vyhrát? Třeba učebnici k úspěšnému zvládnutí testů na cestě k řidičáku nebo výukové cédéčko s praktickými ukázkami a simulátorem řízení. Ti šťastnější z vás pak můžou vyhrát třeba poukaz na řidičák typu B v hodnotě 1000,- Kč, možná se tam najde i nějaký v hodnotě 5000,- Kč. A ten nejšťastnější z vás vyhraje poukaz na kompletní výcvik v autoškole VT Centrum 11.

Laď Rádio SPIN!

Partnerem soutěže je VT Centrum 11!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.