Slide Festival!

Nikdy nekončící zábava, ledový drinky a nejlepší kámoši … to jsou tři věci, který nesměj chybět k tvý spokojenosti? Přidej ještě zábavu na skluzavce Slide a recept na super strávený léto je tu! A co že to ten Slide je?

Water slide akce se pravidelně konají třeba v San Franciscu nebo na Novém Zélandu. Ale nikdy v ČR a to jsme se rozhodli změnit!

Slide je celkem 50 metrová gumová skluzavka s vodním přítokem, která vyroste v areálu centrálního parku Prahy 13 - Hůrky v termínu od 8. do 14. 8. 2016. Je tak široká, že ji s tebou sjedou i další dva kamarádi najednou. Jde o český unikát, který budí pozornost, kdekoliv se objeví.

Slide Festival je vůbec první festival v ČR, kde hraje hlavní roli obří modro-žlutá skluzavka!

Hlavní je pro nás příjemný zážitek ze samotné jízdy a vzpomínky na nezapomenutelné léto, které díky přísným bezpečnostním pravidlům zaručujeme. Ke zpříjemnění jízdy zapůjčujeme různé nafukovací doplňky - kruh, krokodýl, lehátka.

Cena za 5 jízd na skluzavce Slide stojí 100,- Kč, cena za neomezené celodenní využívání skluzavky je 200,- Kč.

A na co se můžeš dál těšit?

Kromě skluzavky si budeš moct vyzkoušet i bodyzorbing - zábavu, co má koule. V sobotu večer tě čeká party s live DJs, která se později promění v nevšední zážitek v podobě silent disco.

Nezapomeň, používáme hashtag #slidefestival

Oficiální FB event zde: https://www.facebook.com/events/889625397810549/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.