SPIN MARATON - 96+2 DÁRKY PRO DĚTSKÝ DOMOV V KLÁNOVICÍCH

Čtvrtý ročník pravidelné charitativní akce Spin maraton je tady a Ty se můžeš opět stát jeho součástí!

Rok utekl jako voda a i letos je tu Spin maraton. Charitativní akce, ve které pomáháte dětem z dětského domova prožít Vánoce hezky.

Letos jsme zvolili dětský domov v Klánovicích. Tam jsme před čtyřmi lety Spin maraton začínali a letos se jedeme za dětmi podívat znovu - no dětmi - většině dětí tady je mezi 16 a 20 lety, takže už to nejsou vlastně úplně děti.

Budeme moc rádi, pokud děti z Klánovic podpoříte. I malá pozornost může udělat velkou radost. Pokud můžeme poprosit - zvažujte při výběru dárků pro děti jejich věk. Jsou ve věku, kdy rádi sportují, věnují se outdoorovým aktivitám.

Pokud chcete věnovat opotřebené jízdní kolo, kolečkové brusle, florbalové hole, míč, dres, apod., věřím, že uděláte dětem maximální rádost.

Spin maraton odstartujeme ve čtvrtek 30 listopadu v 9.00 ráno. Proč tomu všemu říkáme Spin maraton? Je to jednoduché. Ve čtvrtek 30. listopadu přesně v 9 ráno začne Roman s Anežkou vysílat a budou spolu vysílat tak dlouho než Íčko, Poe a Nikos nasbírají 96+2 dárky pro děti v Klánovicích.

Maraton také proto, že po celou dobu bude z éteru rádia Spin hrát stejný playlist tvořený podporovateli letošního ročníku Spin maratonu. I těm patří velký dík. Jsou to následující interpreté československé scény:

Mike Trafik

Vladimír 518

Orion

Paulie Garand

Idea

Sharlotta

Renné Dang

Fosco Alma

Refew

Hank

Jakub Děkan.

V pondělí 4. prosince pak v Klánovicích postavíme mobilní studio, od čtyř odpoledne budeme live vysílat z místa a dárky dětem za přítomnosti podporovatelů Spin maratonu předáme.

Pokud se chcete zapojit také, budeme rádi, zavolejte do studia na 272 739 962, řekněte, co chcete dětem věnovat a kde vás ve čtvrtek 30. listopadu najdeme. Se Spin károu přijedeme právě k vám.

Předem velké díky všem, kteří se účastnili v minulých letech. Spin maraton je maraton pro dobrou věc a vy byste měli být u toho.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.