SPIN MARATON PO ŠESTÉ V ULICÍCH PRAHY

Anežka a Refew vysílali od 6.00 ráno a vysílali tak dlouho, než Nikos, Poeta a Roman vybrali 96+2 dárky pro domov v Klánovicích.

Šesté vydání Spin maratonu odstartovalo dnes ráno v 9 hodin. Anežka a Refew vysílají tak dlouho, než Nikos, Roman a Poeta vyberou 96+2 dárky pro děti v Klánovicích.

Ještě nemáme sečteno definitivně, ale i kdyby Spinkára přijela prázdná, máme aktuálně 128 dárků. A mezi nimi snowboard, longboard, několik Xboxů, parfémů, dámského oblečení, pánského oblečení, spousta CD´s, vinylů, dvě jízdní kola, conversky, basketbalový míč, chytré hodinky, voucher do HaM a spousta dalších věcí!

Krátce před 18.00 přijela Spinkára plná dárků -  mezi nimi se i ve Spinkáře objevila spousta věcí - 6 tašek nového oblečení, vouchery na lasergame, další Xbox, hry na Xbox, baletní sukýnky, voucher do jumpparku, kazety s parfémy, chrániče a CD´s s muzikou a spousta dalších věcí, které udělají v Klánovicích radost.

Ještě jsme neskončili a pokračujeme dál. Dárky můžete přinést i k nám na recepci na Říčanskou 3 na Prahu 10. Máte čas do úterý ráno. Tak se zastavte a udělejte radost dětem!

V tuto chvíli máme vybráno přes 218 dárků, což je krásný výsledek, za který všem patří obrovské díky! Děkujeme všem, kteří se zapojili a ukázali, že Vánoce v Klánovicích jim nejsou lhostejné.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.