SPIN MARATON STARTUJE JIŽ VE ČTVRTEK

Jako každý rok i letos chystáme vánoční charitativní akci Spin maraton - 96+2 dárků pro dětský domov. I letos jsme vybrali ten v Klánovicích. Zapojit se můžeš i Ty!

I v letošním roce chystáme Spin maraton! Již ve čtvrtek v 9 ráno vyrazí Spinkára do ulic Prahy. Nikos, Roman a Poeta budou vybírat 96+2 dárky pro dětský domov v Klánovicích.

Zapojit se můžeš i Ty. Stačí se registrovat na čísle 272 739 962. Zavolej, řekni, co chceš dětem věnovat a kde Tě ve čtvrtek najdeme. Se Spinkárou přijedeme právě k Tobě.

Dětem v Klánovicích je mezi 15 - 18 lety, tak na to při výběru dárků mysli. Darovat dětem můžeš sportovní předměty, starší jízdní kolo, nepoužívané lyže, snowboard, prkno, brusle, oblečení, lístky do kina, na koncert, kosmetiku, voucher do barberu, stolní hru, telefon, tablet, XBOX, playstation, snapback nebo spousta dalších věcí, které Tě napadnou.

Věnovat dětem můžeš třeba i peníze. Paní ředitelka Kuchtová z nich třeba zaplatí dětem doučování, protože právě na to ji v rozpočtu nezbývají peníze.

Rozhovor s paní Danou Kuchtovou si dej do uší ve středu po čtvrté odpoledne. Třeba Tě inspiruje k nějakému dalšímu nápadu, co věnovat dětem.

Rádio Spin děkuje i umělcům CZ-SK scény, kteří podpořili Spin maraton a dětem do Klánovic posílají nějaké dárky v podobě muziky a merche!

Mike Trafik

Vladimír 518

Maniak

Sharlotta

Refew

René Dang

LD

Jay Diesel

Koukr a Dorian

Yzomandias

Nik Tendo

Sax

Rest

a Kapitán Demo.

Všem zúčastněným posluchačům i interpretům děkujeme za podporu, které si velmi vážíme a ve čtvrtek se na všechny těšíme! Pokud budete mít cestu kolem rádia, můžete dárek pro děti nechat na recepci na Říčanské 3 na Praze 10.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.