Spotlight, klubová noc Strun podzimu už 12.11. v Roxy!

Klubová noc Strun podzimu přiveze neuvěřitelná jména! Přesvědč se 12.listopadu v Roxy.

Young Fathers (UK), Xenia Rubinos (US), Taylor McFerrin (US), LAW (UK), KATT w. Da Fake Panda (CZ/FR)

Struny podzimu opět připravují živelnou tečku za festivalem v pražském klubu Roxy i přilehlém NoD 12. listopadu 2014. Už se stalo tradicí, že v duchu své otevřenosti novým hudebním inspiracím bez ohledu na žánry, změní Struny podzimu vždy na konci festivalu dress-code. Z koncertních sálů se bez formalit, zato s o to větší vehemencí, vrhnou do víru klubové scény s elitní sestavou toho, co dnes přináší světová elektronická, hip-hopová, soulová a alternativní scéna. A párty to bude letos vskutku živelná: Britští Young Fathers jsou dnes na špičce toho nejaktuálnějšího hip hopového dění. Xenia Rubinos je považována za elitní představitelku amerického elektronického soul-punku. O multiinstrumentalistovi a producentovi Taylorovi McFerrinovi se říká, že je stejně inovativní v ranku elektronické alternativy jako jeho otec Bobby na poli vokální muziky. Britka Lauren Holt se pod nickem LAW zařadila se svojí citerou, laptopem a nezaměnitelným soulovým hlasem mezi nejpozoruhodnější objevy britské elektronické scény.

Pozoruhodný zážitek slibuje nečekané spojení zvuku chrámových varhan a elektroniky, které přinese premiera projektu přední varhanice mladé generace Kateřiny Chrobokové, která se pod pseudonymem KATT odvážně vlomila na pole experimentální elektronické muziky a s francouzským producentem, tvořícím pod jménem DA FAKE PANDA dokáží, že královský nástroj si může rozumět i s polámanými beaty.

Vstupenky v předprodeji za 390 Kč a se studentskou slevou za 250 Kč jsou v prodeji on-line na www.strunypodzimu.cz/program/spotlight/, v sítích Ticketpro a Perfect System a pokladně klubu Roxy. Na místě budou vstupenky za 450 Kč.

Vstupenky můžeš ale také vyhrát na Spinu od 10.11.2014 v odpoledním Chillu! www.strunypodzimu.cz/program/spotlight/

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.