#SRANNIPTCE ANEB VÝZVA ZE SPIN RÁNA

Anežka ze Spin rána si pro tebe připravila novou výzvu. Vyfoť si selfíčko v 6 hodin ráno, publikuj ho na instagram, přidej #sranníptáče a označ náš profil @radiospin962 . Samozřejmě se vyprdni na filtry, chceme totiž vidět realitu.

Jen málokdo z nás vypadá v 6 hodin ráno stejně dobře jako pár hodin poté, co je na nohách. Náš obličej je oteklej, vlasy (pokud je máme) si žijou svým životem a k úsměvu je potřeba přemlouvat všechny svoje mimický svaly pár (desítek) minut.

Nejsi v tom sám, neboj se, až na pár výjimek se s tím setkává každej. Třeba Anežka vysílá v tenhle čas už přes 3 roky a stejně si na ten ranní pohled do zrcadla ještě nezvykla. Na výzvu si dáme 14 dní (do 4. května) a budeme hledat vítěze. Možná to bude někdo, kdo vypadá i v 6 ráno jako ze žurnálu a možná to bude naopak někdo, kdo vypadá v 6 ráno jako po lobotomii.

Všechny označení budeme samozřejmě sdílet, abys věděl, jaká je konkurence. A co čeká na vítěze? Jedna vstávačka na 6 a hodina vysílání Spin rána. Anežka tě provede procesem a samozřejmě zapojí do éteru. Stane se z tebe moderátor, tak uvidíme, jestli to vydržíš dýl než její předchozí kolegové. :)

Přidávej fotky s #sranniptace, označuj @radiospin962 a nezapomeň, že je důležité mít otevřený profil, jinak se k tomu pokladu nedostaneme.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.